کی بی سی در مدار صعودی با دکتر صالح
کی بی سی در مدار صعودی با دکتر صالح
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت کی بی سی(سهامی‌عام) مورخ 1399/03/12 در محل بازار چارسو - طبقه 7 - سالن اجتماعات برگزار گردید.

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت کی بی سی(سهامی‌عام) مورخ 1399/03/12 در محل بازار چارسو – طبقه 7 – سالن اجتماعات برگزار گردید.

در این مجمع که با حضور 84/09 درصدی سهامداران حقیقی و حقوقی ، اعضاء هیات مدیره، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، حسابرس و بازرس قانونی برگزار گردید، ریاست مجمع برعهده آقای دکتر اکبر برندگي بود، که جنابان سيد مهدي ناصري و فرشيد مرادي در مقام نظار اول و دوم و آقای محمدرضا قاسمي به عنوان دبیر مجمع انتخاب گردیدند.

درادامه با قرائت گزارش هیات مدیره به مجمع مربوط به اهم فعالیتهای صورت پذیرفته در طی سال مالی منتهی به 1398/09/30 و پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، مجمع نشینان با طنین صلوات خود ضمن  تصویب صورتهای مالی و تنفیذ معاملات مشمول ماده 129 و با تقسیم سود 1/000 ریال به ازای هر سهم به کار خود پایان دادند.

دکتر سید رضا صالح که از جمله مدیران محقق و خوشنام صنعت داروسازی کشور می باشد در گزارش جامع خود پیرامون عملکرد شرکت گفت:  طی ۵ سال گذشته همواره شرکت در فروش خود رشد داشته و در ادامه همین روند صعودی سود نیز افزایش مستمر داشته بطوری که   سود شرکت در سال مالی مورد گزارش نسبت به سال گذشته ۶۶ درصد افزایش پیدا کرده است. به گفته مدیر عامل کی بی سی ،شرکت ضمن حفظ و ارتقا سهم فروش دارویی خود در کشور در بخش تجهیزات هم شرکت فروش خوبی را به واسطه سیاست ها و  تمهیدات اندیشیده شده حاصل کرده است . طبق گزارشهایی که به تایید حسابرس و بازرس قانونی شرکت رسیده بود ؛کی بی سی در تمام شاخص‌های تولید فروش و کسب درآمد رشدی مناسب داشته و همچنین دوره وصول مطالبات از ۱۰۱ روز به ۸۸ روز کاهش پیدا کرده که این موارد نیز حاکی از تلاش مجدانه و پیگیری مدیرعامل و جناب نجفی معاون پاکدست مالی شرکت و دیگر ارکان مجموعه بوده است.

بنا به اعلام سکاندار شرکت ، بهبود آگاهی و ارتقاء سطح دانش پرسنل در کنار اصلاح ساختار سازمانی و افزایش تولید و کسب سهم بیشتر از بازار جزو برنامه های امسال کی بی سی بوده است که  در سال آتی نیز به جد گیری خواهد شد.

«گزارش تکمیلی در وب سایت نشریه»