کسب نشان برنزین C2 در ششمین جایزه استاندارد ۳۴۰۰۰ توسط شرکت توزیع داروپخش
کسب نشان برنزین C2 در ششمین جایزه استاندارد ۳۴۰۰۰ توسط شرکت توزیع داروپخش

سازمان‌های برتر ششمین جایزه ملی ۳۴۰۰۰ منابع انسانی روز سه‌شنبه نهم اسفند ۱۴۰۱ در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران معرفی شدند

اقتصاد و بیمه – سازمان‌های برتر ششمین جایزه ملی ۳۴۰۰۰ منابع انسانی روز سه‌شنبه نهم اسفند ۱۴۰۱ در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران معرفی شدند.

 

به گزارش شستارسانه، آئین اختتامیه ششمین جایزه استاندارد مدیریت منابع انسانی به سازمان های رهسپار تعالی اهدا گردید که تعداد ۱۸۳ سازمان مورد ارزیابی قرار گرفتند و ۳۲ سازمان موفق به دریافت جوایز سطح سیمین، برنزین و بلورین شدند .

شرکت توزیع داروپخش با طراحی و اجرای سیستم های انگیزشی و رفاهی و همچنین بازطراحی فرآیندهای حوزه سرمایه انسانی براساس استاندارد ۳۴۰۰۰ طی سالهای اخیر، در این جایزه شرکت نمود و پس از تکمیل اظهارنامه و همچنین ارزیابی ها و برگزاری جلسات کانونی با کارکنان که توسط تیم ممیزی این استاندارد در بهمن ماه سال جاری صورت گرفت، با یک پله ارتقاء نسبت به سال گذشته موفق به دریافت نشان برنزین C2 گردید که لوح و تندیس جایزه به علوی مدیر منابع انسانی شرکت توزیع داروپخش اهدا گردید.

در این دوره از جایزه شرکت‌های نفت پارس، پتروشیمی بندر امام و توزیع نیروی برق خراسان رضوی برنده جایزه سیمین در سطح B4 شدند و سطح برنزین نیز به شرکت‌های آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی، مجتمع فولاد خراسان، فراوری و ساخت قطعات خودرو ایران، شرکت توزیع دارو پخش‌، صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان، کشت و صنعت خزایی و سوخت رآکتورهای هسته‌ای تعلق گرفت و سایر شرکت های حاضر در این جایزه در سطوح پایین تر جوایز خود را دریافت نمودند.

استاندارد ۳۴۰۰۰ یک مدل علمی است که به منظور ارزیابی، بررسی نظام‌مند، یکپارچه، جامع و در جهت ارتقاء سیستم منابع انسانی مورد استفاده شرکت ها قرار می گیرد.

همچنین این مدل بطور یکپارچه و منسجم همه فرآیندهای منابع انسانی را آسیب شناسی نموده و در ارزیابی اثربخشی آنها را یاری می نماید و در این راستا وضعیت موجود منابع انسانی را بررسی و پروژه ها و اقدامات بهبود و توسعه آنها را فراهم کرده و یک فرهنگ تعالی و کمال در سازمان ایجاد می نماید.

شرکت توزیع داروپخش طی ۱۰ سال اخیر جوایز تعالی منابع انسانی از انجمن مدیریت منابع انسانی ایران و استاندارد ۳۴۰۰۰ از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران کسب نموده است. تقدیرنامه ۴ ستاره جایزه تعالی منابع انسانی در سال ۱۳۹۵ اخذ گردید و نشان برنزین C3 جایزه استاندارد ۳۴۰۰۰ در سال ۱۴۰۰ اخذ شده بود که با یک پله ارتقا و کسب بیش از ۲۰۰۰ امتیاز در نهم اسفند ۱۴۰۱ موفق به دریافت نشان برنزین C2 گردید.