کسب تندیس نقره‌ای جایزه ملی حسابرسی داخلی ایران توسط شرکت پاکسان
کسب تندیس نقره‌ای جایزه ملی حسابرسی داخلی ایران توسط شرکت پاکسان
شرکت پاکسان با حضور در سومین دوره جایزه ملی حسابرسی داخلی ایران تندیس نقره ای این رویداد را کسب نمود.

به گزارش  اقتصادوبیمه و به نقل از روابط عمومی شرکت پاکسان،

طی مراسمی در روز دوشنبه سی و یکم مردادماه با حضور رئیس واعضای هیئت مدیره، معاونین و اعضای کمیته حسابرسی شرکت پاکسان، همچنین اعضای هیئت مدیره انجمن حسابرسان داخلی ایران تندیس نقره ای سومین جایزه ملی حسابرسی داخلی ایران به شرکت پاکسان تقدیم شد.

رامین زمانی مدیرحسابرسی داخلی و دبیرکمیته حسابرسی پاکسان با اعلام این خبرگفت: هدف از حضور در سومین دوره جایزه ملی حسابرسی داخلی ایران ارزیابی عملکرد فعالیت های این واحد و قابلیت های درونی آن بود که بر اساس مصوبه هیئت مدیره محترم شرکت با حضوردر این رویداد موفق به کسب تندیس نقره ای و گواهینامه جایزه ملی شدیم.

زمانی با اشاره به مولفه های تاثیرگذار در ارتقای کارکرد واحد حسابرسی داخلی افزود؛ قابلیت های درونی در حوزه حسابرسی مشتمل بر مجموعه ای از مولفه ها از جمله نیروی انسانی توانمند، فرایندها و روش ها، ابزارها و تکنیک ها است که ارتقای این قابلیت ها در گرو بهبود آنها است تا نقش واحد حسابرسی داخلی به عنوان بازوی مشاوره ای و ارائه دهنده خدمات اطمینان بخش به هیئت مدیره به درستی ایفا شود.

 

مدیر حسابرسی داخلی شرکت پاکسان با تاکید بر اجرای استاندارد فرایند ارزیابی های انجام شده گفت: ارزیابی عملکرد فعالیت این واحد بر اساس مدل بلوغ قابلیت حسابرسی داخلی (IA-CM) و استاندارد بین المللی انجمن حسابرسان داخلی آمریکا IIA)) انجام گرفته است.

زمانی ضمن تبریک کسب این عنوان به مجموعه و کارکنان شرکت پاکسان افزود: کسب این عنوان و تندیس مرهون کارگروهی و نتیجه تعامل و همکاری سازنده بین تمامی واحدهای شرکت است.

وی ضمن قدردانی از رهنمودها و حمایت های  مدیرعامل محترم و اعضای محترم هیئت مدیره و کمیته حسابرسی، بهبود مستمر فعالیت ها در راستای تحقق اهداف و اعتلای نام و جایگاه شرکت پاکسان را از درگاه منان خواستار شد.