پیام مدیر امور حوزه مدیریت و ارتباطات بانک صادرات ایران به مناسبت روز خبرنگار   
پیام مدیر امور حوزه مدیریت و ارتباطات بانک صادرات ایران به مناسبت روز خبرنگار   
مدیر امور حوزه مدیریت و ارتباطات بانک صادرات ایران: روز خبرنگار، سالروز پاسداشت مقام دیده‌بانان و نگهبانان گوهر بی‌بدیل حقیقت است.

 

​هفدهم مردادماه که به نام روز خبرنگار نام‌گذاری شده است، سالروز پاسداشت مقام دیده‌بانان و نگهبانان گوهر بی‌بدیل حقیقت است؛ مردان و زنانی که با وجدانی بیدار و نگاهی تیزبین و ذهنی پویا، دردها و رنجهای مردم را پیش و بیش از دیگران درک می‌کنند و همچون سیمرغی بر قله‌های رفیع دانش و معرفت، آواز درستی و راستی را در جهان منتشر می‌کنند.

 

آنچه حرفه خبرنگاری را به حرفه‌ای مقدس و قابل احترام تبدیل کرده است همانا تعهد، وظیفه‌شناسی و مسئولیت‌پذیری خبرنگارانی است که با متر و معیار انصاف و حقیقت‌جویی به نقد دلسوزانه مشکلات پرداخته‌اند و در راه توسعه، پیشرفت و اصلاح امور کشور، چراغی افروخته‌اند.

 

اینجانب ضمن عرض تسلیت و گرامی‌داشت ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام و شهیدان والا مقام عاشورا که خونشان مسیر افشای حقیقت در تاریخ را مشخص کرده است، سالروز شهادت شهید صارمی روز خبرنگار را به شما عزیزانی که رسالتی زینب‌وار بر دوش خود دارید، تبریک عرض می‌کنم و سلامتی و موفقیت روزافزون شما را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

 

سربلند و پیروز باشید.

 

منصور ​شیخ‌الاسلامی