پیام تبریک مدیر عامل شرکت مس به مناسبت روز جهانی کارگر
پیام تبریک مدیر عامل شرکت مس به مناسبت روز جهانی کارگر

مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران در پیامی فرارسیدن روز جهانی کارگر را به همه کارگران دلسوز، جهادگر و انقلابی کشور از جمله کارگران غیرتمند و متعصب و پرتلاش شرکت مس تبریک گفت

اقتصاد و بیمه – مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران در پیامی فرارسیدن روز جهانی کارگر را به همه کارگران دلسوز، جهادگر و انقلابی کشور از جمله کارگران غیرتمند و متعصب و پرتلاش شرکت مس تبریک گفت.

 

به گزارش مس پرس متن پیام دکتر علی رستمی به این شرح است:

بسمه‌تعالی

«لیس للانسان الا ما سعی»

در سالی که از سوی مقام معظم رهبری با عنوان رشد تولید و مهار تورم نامگذاری شده، بدون شک نقش کارگران در تحقق این مهم انکارناشدنی است و هم از این رو باید تلاش آنان را به شایستگی قدر بدانیم.
در واقع یازدهم اردیبهشت به عنوان روز جهانی کارگر به همه ما مسوولان و مدیران کشور یادآوری می‌کند که ضمن توجه ویژه به این قشر پرتلاش که زحماتشان عین عبادت است، خدماتشان را ارج نهیم.
امروز در مقطعی از تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی قرار داریم که حفظ کرامت کارگران شریف و غیور و جهادی جبهه تولید بیش از همیشه باید مورد توجه مسئولین قرار گیرد؛ چرا که کارگران تلاشگر و مؤمن با وجود مشکلات، علاوه بر حضور در سنگر پرافتخار تولید که مورد تأکید جدی رهبری معظم انقلاب است، در سایر عرصه‌ها از جمله در دفاع از کشور و پیشبرد اهداف انقلاب با حضور جدی خود حماسه‌ساز شده و با تقدیم شهدای والامقام اثبات کردند که در حمایت از آرمانهای امام و انقلاب جان در کف دارند.
فرارسیدن این روز بزرگ و پرخیر و برکت را خدمت تمامی کارگران انقلابی و سخت‌کوش کشور از جمله فداکاران خط تولید شرکت ملی صنایع مس ایران تبریک می‌گویم و برای همه این عزیزان آرزوی سلامتی دارم.

علی رستمی

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران