پیام تبریک مدیرعامل شرکت مس به مناسبت نیمه شعبان
پیام تبریک مدیرعامل شرکت مس به مناسبت نیمه شعبان

دکتر علی رستمی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران سالروز ولادت دوازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، منجی عالم بشریت حضرت امام مهدی (عج) را به تمامی انسان های موحد عالم تبریک و تهنیت گفت

اقتصاد و بیمه – دکتر علی رستمی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران سالروز ولادت دوازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، منجی عالم بشریت حضرت امام مهدی (عج) را به تمامی انسان های موحد عالم تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش مس پرس، متن پیام دکتر رستمی به این شرح است:

ماه شعبان المعظم فرصتی بی نظیر برای آماده‌سازی روح و جان جهت حضور در ماه ضیافت الهی است. نیمه شعبان، یکی از درخشان‌ترین و برجسته ترین روزهای هستی فرامی‌رسد؛ روزی که ولادت و ولایت تمام کننده تلاش تمام سلسه انبیاء آغاز می شود و دلیل خلقت آسمان ها و زمین معنا می یابد.
همه ما در انتظار آمدن آن منجی، شب و روز را مشتاقانه و با تلاش و کوشش سپری می‌کنیم که افضل اعمال امت انتظار فرج است و همین امر زمینه‌ساز خودسازی و تکامل جامعه خواهد بود.
از اینرو میلاد با سعادت قطب عالم امکان حضرت بقیه‌الله الاعظم روحی و ارواحنا فداه را محضر مقام معظم رهبری (حفظه اله)، منتظران ظهور و همکاران گرانقدر در خانواده بزرگ شرکت ملی مس را تبریک عرض می نمایم و از درگاه خداوند متعال، تعجیل در امر ظهور حضرتش را مسئلت دارم.

علی رستمی
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران