پیام تبریک سرپرست شرکت بمناسبت روز مهندس
پیام تبریک سرپرست شرکت بمناسبت روز مهندس

مهندس محمدعلی رستمی سرپرست محترم پتروشیمی شیمی بافت بمناسبت فرارسیدن ۵ اسفندماه، روز مهندسی پیام تبریکی خطاب به پرسنل این شرکت صادر نمود

اقتصاد و بیمه – مهندس محمدعلی رستمی سرپرست محترم پتروشیمی شیمی بافت بمناسبت فرارسیدن ۵ اسفندماه، روز مهندسی پیام تبریکی خطاب به پرسنل این شرکت صادر نمود.

 

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی شیمی بافت، متن این پیام بشرح ذیل می باشد:پنجم اسفند زادروز دانشمند بزرگ ایرانی، خواجه نصیرالدین طوسی مناسبت ارزشمندی است برای بزرگداشت جایگاه مهندسی است. روز مهندس روز تجلیل از علم،خلاقیت، نوآوری و ابتکار است. روز مهندس روز اندیشه، عمل و خرد ورزی است. بی گمان در دوران خطیر کنونی، مهندسین پر توان ایرانی در صنعتی شدن کشور بیشترین و مهمترین نقش را به عهده داشته اند و در این بین ، مهندسین خبره در صنعت پتروشیمی کشور در اقصی نقاط میهن اسلامی منشا خدمات بسیاری بوده و امروز نسل جوان مهندسین کشور نیز از این تجربه و دانش گرانبها ، بهره می برند تا افق روشنی پیش روی صنعت این کشور باشد.اینجانب ضمن تبریک اعیاد بزرگ شعبانیه از زحمات کلیه مهندسین عزیزی که پرتلاش و با عزت در جهت سازندگی و آبادانی ایران کوشش می کنند؛ به ویژه مهندسین پتروشیمی شیمی بافت که کارنامه درخشان و پرافتخاری به جای گذاشته و آینده ای روشن را نویدبخش هستند، قدردانی و سپاسگزاری نموده و این روز را به تمام این عزیزان تبریک عرض می نمایم.