پرورش ۲۰۰ کارآفرین با همکاری مرکز تجارت بین الملل
پرورش ۲۰۰ کارآفرین با همکاری مرکز تجارت بین الملل
برای اولین بار در کشور سازمان مدیریت صنعتی با همکاری مرکز تجارت بین الملل دوره های بین المللی برگزار می‌کند

اقتصادوبیمه؛.

ابوالفضل کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی ضمن اعلام این خبر افزود: با توجه به همکاری مشترک در پروژه پرورش ۲۰۰ کارآفرین جوان درایران که از طرف ITC به عنوان یک نهاد بین الملل سازمان ملل (UN)، فعالیت می نماید، سازمان مدیریت صنعتی پس از ارزیابی های فنی به عنوان بزرگترین پارتنر اجرایی طرح برگزیده شده است.

وی افزود: این فرایند ارزیابی با توجه به تجارب برجسته سازمان در زمینه توسعه مدیریت و کارآفرین خصوصاَ کارآفرینان جوان به این سازمان واگذار گردیده است.

کیانی بختیاری خاطر نشان کرد: طی سالهای گذشته سازمان مدیریت صنعتی پروژه های ملی در راستای توسعه کارآفرینی و پرورش کارآفرینان جوان در کشور داشته است. برگزاری المپیاد مدیریت و اقتصاد، اداره کاریابی و توسعه اشتغال دانش آموختگان، اجرای دوره نوجوانان امروز؛کارآفرینان فردا، دوره ویژه کارآفرینی برای فرزندان کارکنان سازمان های بزرگ از اهم پروژه های این سازمان در زمینه کارآفرینی نوجوانان بوده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی تاکید کرد: بودجه این دوره توسط اتحادیه اروپا (EU) درپروژه توسعه تجارت جمهوری اسلامی ایران واتحادیه اروپا : کمک های فنی، ظرفیت سازی و زنجیره ارزش مرتبط با تجارت تامین شده است و توسط ITC اجرا می شود.

وی در پایان اظهار داشت: از تمامی جوانان رده سنی ۱۵ الی ۳۵ سال دارای ایده های نوآورانه در کسب و کار یا دارای کسب و کارهای نوپا دعوت می گردد جهت شرکت در این دوره فرم درخواست ثبت نام را حداکثر تا تاریخ۲۲/۰۷/۱۴۰۱ تکمیل نمایند.