پرداخت بیش از دو هزار پرونده خسارت زلزله زدگان شهرستان خوی
پرداخت بیش از دو هزار پرونده خسارت زلزله زدگان شهرستان خوی

در روز بازدید مدیرعامل بیمه کوثر بیش از دو میلیارد تومان بصورت مستقیم به پنج نفر از زلزله زدگان اخیر شهرستان خوی پرداخت شد

اقتصاد و بیمه – در روز بازدید مدیرعامل بیمه کوثر بیش از دو میلیارد تومان بصورت مستقیم به پنج نفر از زلزله زدگان اخیر شهرستان خوی پرداخت شد.

پس از وقوع زمین لرزه شامگاه شنبه مورخ ۰۸/۱۱/۱۴۰۱ در شهرستان خوی، همکاران و ارزیابان خسارت بیمه کوثر در ساعات اولیه پس از وقوع حادثه به سرعت به محل اعزام شده و با بررسی های میدانی، روند تشکیل پرونده خسارت دیدگانی که تحت پوشش بیمه کوثر بودند را آغاز نمودند.
در این مرحله و با حضور مدیرعامل شرکت ۵ فقره خسارت جمعا به مبلغ ۲ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان پرداخت گردید و تعداد ۱۸۰۰ پرونده هم در حال بازدید و ارزیابی است که روند پرداخت آنها توسط همکاران با قید فوریت در جریان است.
ابوالفضل آقادادی در این بازدید ضمن بررسی میدانی مناطق زلزله زده و وضعیت هموطنان در شهرستان خوی، از نزدیک بر روند پرداخت خسارت نظارت نموده و بر تسریع در ارائه خدمات به زلزله زدگان تأکید ویژه نمود.
رضا خبازی بیان نمود: روند بررسی و رسیدگی به پرونده خسارت های جدید مرتبط با زلزله اخیر توسط کارشناسان و ارزیابان خسارت بیمه کوثر مستقر در سرپرستی استان آذربایجان غربی ادامه خواهد داشت.