پترول با دستِ پر به مجمع می‌ رود
پترول با دستِ پر به مجمع می‌ رود

نماد پترول در پایان روز معاملاتی امروز بسته شده و این نماد با دستِ پر به استقبال مجمع روز دوشنبه ۱۳ شهریور می‌رود. به گزارش اقتصاد و بیمه سهام شرکت گروه سرمایه گذاری و توسعه پتروشیمی خلیج فارس از زیرمجموعه‌های هولدینگ خلیج فارس با نماد پترول امروز آخرین روز معاملاتی خود را سپری می‌کند و […]

نماد پترول در پایان روز معاملاتی امروز بسته شده و این نماد با دستِ پر به استقبال مجمع روز دوشنبه ۱۳ شهریور می‌رود.

به گزارش اقتصاد و بیمه سهام شرکت گروه سرمایه گذاری و توسعه پتروشیمی خلیج فارس از زیرمجموعه‌های هولدینگ خلیج فارس با نماد پترول امروز آخرین روز معاملاتی خود را سپری می‌کند و در پایان زمان معاملاتی امروز این نماد متوقف خواهد شد.

پترول با دستِ پر به مجمع می‌ رود

مجمع نماد پترول روز دوشنبه ۱۳ شهریور برگزار خواهد شد و گزارشات و برنامه‌های این شرکت نشان می‌دهد که شرایط این نماد در مجمع هم خوب خواهد بود و خبرهای خوشی را به سهامدارانش خواهد داد

حجم معاملات پترول بالای ۱۱۳ میلیون سهم بوده است.

این شرکت در اطلاعیه‌ای از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت کرده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۰۹:۰۰ روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ در شهر تهران به آدرس تهران جنب درب غربي استاديوم آزادی سالن همايش بين المللی هتل المپيک برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

در این مجمع استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۰۲/۳۱، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره انجام خواهد شد.

کليه سهامداران وکلا يا نمايندگان قانونی آنان می‌توانند به منظور اخذ برگ حضور درجلسه از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ به محل برگزاری مجمع با ارئه مدارک شناسايی معتبر مراجعه نمايند.