وبینار آموزشی مبارزه با پولشویی در شرکت بیمه میهن برگزار شد
وبینار آموزشی مبارزه با پولشویی در شرکت بیمه میهن برگزار شد

شرکت بیمه میهن در راستای ارتقاء دانش و مهارت‌های مدیران و کارشناسان خود، وبینار آموزشی مبارزه با پولشویی را برگزار کرد. به گزارش پایگاه اقتصاد و بیمه ، این وبینار که توسط مدیریت آموزش برنامه‌ریزی شده بود، با حضور مدیران و کارشناسان ستادی و شعب بیمه میهن برگزار شد. ‎بر اساس این گزارش، در این وبینار، موضوعات مختلفی پیرامون روش‌های شناسایی و […]

شرکت بیمه میهن در راستای ارتقاء دانش و مهارت‌های مدیران و کارشناسان خود، وبینار آموزشی مبارزه با پولشویی را برگزار کرد.

به گزارش پایگاه اقتصاد و بیمه ، این وبینار که توسط مدیریت آموزش برنامه‌ریزی شده بود، با حضور مدیران و کارشناسان ستادی و شعب بیمه میهن برگزار شد.

‎بر اساس این گزارش، در این وبینار، موضوعات مختلفی پیرامون روش‌های شناسایی و پیشگیری از پولشویی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و متخصصان این حوزه با ارائه‌ی نکات کلیدی و راهکارهای موثر، شرکت‌کنندگان را با جدیدترین تکنیک‌ها و قوانین مرتبط با مبارزه با پولشویی آشنا کردند.

به گفته مدیریت آموزش شرکت بیمه میهن، هدف از این برنامه آموزشی، تقویت توانمندی‌های فنی و تخصصی کارکنان بیمه میهن در مقابله با تهدیدات مالی و اقتصادی ناشی از پولشویی بود. این اقدام همچنین بخشی از تعهدات شرکت بیمه میهن در زمینه‌ی رعایت مقررات و استانداردهای بین‌المللی مبارزه با پولشویی به شمار می‌آید تا با ارتقاء سطح آگاهی و تخصص کارکنان، شرکت بیمه میهن در ارائه خدمات بهتر و مطمئن‌تر به مشتریان خود نقش موثرتری داشته باشد.