هوشیاری مدیرعامل سیتا شد
هوشیاری مدیرعامل سیتا شد

روز یک‌شنبه مورخ ۵ دی ماه طی مراسمی با حضور علی رستمی مدیرعامل شستا، حمیدرضا هوشیاری به عنوان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین (سیتا) معرفی و از زحمات سید حامد عسگری سرپرست پیشین این مجموعه قدردانی و تشکر شد. وی از سال ۱۳۹۷ به عنوان مدیرعامل هلدینگ سیمان فارس خوزستان از هلدینگ‌های تابعه سیمان تامین […]

روز یک‌شنبه مورخ ۵ دی ماه طی مراسمی با حضور علی رستمی مدیرعامل شستا، حمیدرضا هوشیاری به عنوان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین (سیتا) معرفی و از زحمات سید حامد عسگری سرپرست پیشین این مجموعه قدردانی و تشکر شد.

وی از سال ۱۳۹۷ به عنوان مدیرعامل هلدینگ سیمان فارس خوزستان از هلدینگ‌های تابعه سیمان تامین منصوب شد و عملکرد قابل قبولی در این ۳ سال در کارنامه خود به ثبت رساند.

افزایش بیش از ۴ برابری سودخالص هلدینگ از ۳۴۰۰ میلیارد ریال به ۱۷۳۰۰ میلیارد ریال، دریافت گزارش مقبول حسابرسی پس از ۱۰ سال از سازمان حسابرسی کل کشور و گسترش بازار صادراتی سیمان از جمله اقدامات و دستاوردهای مهم او در سکانداری هلدینگ سیمان فارس و خوزستان است.

گفتنی است هوشیاری مدیرعامل جدید سیتا، عضویت در هیئت مدیره انجمن سیمان و سابقه مدیریت در شرکت‌های سیمان ایلام، سیمان خوزستان، سیمان قاین، کاشی سرامیک الوند و کاشی سعدی را در کارنامه خود دارد.