همایش بین المللی همکاری های اقتصادی تجاری ایران و کشورهای غرب آفریقا برگزار می شود
همایش بین المللی همکاری های اقتصادی تجاری ایران و کشورهای غرب آفریقا برگزار می شود

سازمان مدیریت صنعتی با همکاری سازمان توسعه تجارت و مرکز تجارت ایران در ساحل عاج همایش بین المللی همکاری های اقتصادی تجاری ایران و کشورهای غرب آفریقا را با حضور فعالان تجاری و اقتصادی و مسئولان ۱۵ اسفند ماه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می کند

اقتصاد و بیمه – سازمان مدیریت صنعتی با همکاری سازمان توسعه تجارت و مرکز تجارت ایران در ساحل عاج همایش بین المللی همکاری های اقتصادی تجاری ایران و کشورهای غرب آفریقا را با حضور فعالان تجاری و اقتصادی و مسئولان ۱۵ اسفند ماه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، اهداف کلی این همایش ارتقای سطح همکاری های بین المللی ایران و کشورهای غرب آفریقا و فرصت سازی تجاری و اقتصادی برای آینده در این منطقه است.
بنا به این گزارش، ایجاد ارتباط و توسعه روابط علمی اقتصادی، ارتباط بی واسطه صنعتگران و بازرگانان ایرانی با تصمیم سازان دولتی در غرب آفریقا؛ معرفی امکانات و توانمندی های علمی، صنعتی، معدنی، پالایشگاهی و انرژی کشور از دیگر اهداف برگزاری این همایش است.
در این همایش نیازهای بازارهای هدف در غرب آفریقا و ایران در جهت ارتباط متقابل صنعتگران و بازرگانان دو طرف بررسی و اعلام می شود.
همچنین در خصوص رفع موانع در حوزه های حمل نقل، بانک‌ها، بیمه بین المللی، امور تجاری و گمرکی، سرمایه گذاری و پیمانکاری راهکارهایی ارائه می شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی www.iranwac.com مراجعه فرمایید.