هفت محصول جدید ایرانول روانه بازار شد
هفت محصول جدید ایرانول روانه بازار شد

محصولات جدید شرکت ایرانول با حضور وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعي در پالایشگاه روغن‌سازی شرکت نفت ایرانول رونمایی شد. ✍️به گزارش #شستا_رسانه: 👤حجت‌الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آیین رونمایی از محصولات جدید ایرانول با تاکید بر اینکه بايد به سمت توليد ارزش افزوده حركت كنيم، گفت: 🔸خطوط تولید شرکت ایرانول […]

محصولات جدید شرکت ایرانول با حضور وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعي در پالایشگاه روغن‌سازی شرکت نفت ایرانول رونمایی شد.

✍️به گزارش #شستا_رسانه:

👤حجت‌الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آیین رونمایی از محصولات جدید ایرانول با تاکید بر اینکه بايد به سمت توليد ارزش افزوده حركت كنيم، گفت:

🔸خطوط تولید شرکت ایرانول با تمرکز بر ارزش افزوده و سرمایه‌گذاری های مناسب رشد و توسعه مناسبی داشته است.

🔹وی افزود: این تولیدها شامل انواع روغن‌های موتور،دیزل، گيربكس و موارد دیگری بود که استانداردهای آن‌ها ارتقای قابل توجهی پیدا کرده و از امروز بخشی از این محصول وارد بازار خواهد شد.

👤➕عبدالملكی با اشاره به رشد مناسب خطوط تولید شرکت ايرانول در سال‌های اخیر بيان كرد:

🔸برای تمامی مجموعه‌های صنعتی تابعه وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی، بر ارزش افزوده تمرکز و تاکید بیشتری داریم که در این زمینه صندوق‌های بازنشستگی کشوری، شستا و دیگر نهادهای زیرمجموعه سرمایه‌گذاری‌های خوبی انجام دادند‌.

👤➕وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره سیاست‌های کلان وزارت‌خانه در افزایش تولید و ایجاد ارزش افزوده محصولات، گفت:

🔹به هلدینگ های اقتصادی تابعه از جمله صندوق بازنشستگی کشوری و شستا تاکید کردیم با افزایش و هدفمندتر کردن میزان سرمایه‌گذاری‌ها، تلاش کنند تا در سریعترین زمان ممکن این سیاست‌ها اجرایی شوند.

👤➕عبدالملکی همچنین در این مراسم از طرح موم‌گیری که از مهمترین واحدها در مراحل تولید پالایشی روغن پایه است، بازدید کرد.

🔸شایسته ذکر است شرکت نفت ایرانول تولیدکننده روغن موتور و انواع روانکار با بهره گیری از ۲ پالایشگاه بزرگ روغن سازی در تهران و آبادان است.