نمایندگان برتر فروش بیمه‌های عمر و پس انداز بیمه دانا معرفی شدند
نمایندگان برتر فروش بیمه‌های عمر و پس انداز بیمه دانا معرفی شدند

مراسم اهدای جوایز به نمایندگان برتر جشنواره تابستانه فروش بیمه‌های عمر و پس‌انداز بیمه دانا برگزار شد

اقتصاد و بیمه – مراسم اهدای جوایز به نمایندگان برتر جشنواره تابستانه فروش بیمه‌های عمر و پس‌انداز بیمه دانا برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی بیمه دانا، بهنام بهنام‌فر مدیر بیمه‌های عمر و پس‌انداز این شرکت درباره جزییات این مراسم اظهار داشت: آیین تقدیر و اهدای جوایز به نمایندگان برتر جشنواره تابستانه فروش بیمه‌های عمر و پس‌انداز، روز هشتم آبان ماه امسال با حضور وحیدرضا باختری معاون فنی بیمه‌های اشخاص، دکتر تدینی مدیر بیمه‌های درمان، ساریخانی معاون مدیر بیمه‌های زندگی و نمایندگان برتر و دارای رتبه بالا در جشنواره فروش تابستانه ۴۰۱برگزار شد.
در این مراسم بهنام‌فر مدیر بیمه‌های عمر و پس انداز، گزارشی از اقدامات فنی، اجرایی و عملیاتی صورت گرفته در رشته بیمه‌های زندگی از ابتدای سال ۱۴۰۱ و نیز گزارشی از آمار و اطلاعات عملکردی شبکه فروش سراسر کشور و میزان رشد تولید در مقایسه با ادوار گذشته را، ارائه کرد.
در ادامه، وحیدرضا باختری معاون فنی بیمه‌های اشخاص نیز با تشریح اهداف و چشم انداز ترسیم شده شرکت به منظور جذب حداکثری پرتفوی در بیمه‌های خرد بالاخص بیمه‌نامه‌های عمر، بر ادامه سیاست‌های تشویقی، بر طرف کردن موانع اجرایی بازاریابی و فروش بیمه‌نامه‌های عمر از جمله فرآیند جذب نمایندگان فروش موضوع آئین‌نامه شماره ۹۶ شورای عالی بیمه تاکید کرد.

گفتنی است در پایان مراسم نمایندگان برتر فروش به شرح زیر انتخاب و معرفی شدند.

۱- نماینده برترجشنواره تابستانه فروش بیمه‌های عمر: مجتبی شاه نظری، نماینده کد ۱۰۲۵۶ شهرستان اصفهان
۲- رتبه دوم جشنواره فروش تابستانه : مجید کریمی احمدآباد، نماینده کد ۱۸۶۸ شهرستان مشهد
۳- رتبه سوم جشنواره فروش تابستانه: خانم ماه‌منیر غلامی مطلق، نماینده کد ۴۳۷۶ شهرستان قزوین
شایان ذکر است: جشنواره پاییزه فروش بیمه نامه‌های عمر از ابتدای مهرماه آغاز و رتبه نمایندگان پیشتاز به صورت روزانه اطلاع رسانی می شود.