بهرام عبدالحسینی مدیر کل صدا و سیمای استان اصفهان و هیأت همراه 26 آبان ماه ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان با منصور یزدی زاده مدیرعامل و مسئولین روابط عمومی این شرکت  در خصوص فعالیت های رسانه ای و فرهنگی مشترک، دیدار و گفتگو کرد .

عبدالحسینی در این دیدار، ذوب آهن اصفهان را یکی از مراکز صنعتی مهم کشور دانست که نقش مهمی در تحقق جهش تولید دارد و گفت: انعکاس دستاوردهای این شرکت در شرایط سخت اقتصادی کنونی موجب امید بخشی است و از اهمیت بالایی برخوردار است .

وی ذوب آهن را یکی از معدود صنایع کشور دانست که به لحاظ سابقه فعالیت های فرهنگی از جایگاه والایی برخوردار است و افزود: یکی از رویکردهای مهم صدا و سیما، تولید برنامه های مشارکتی است و سازمان های بزرگی همچون ذوب آهن اصفهان که علاوه بر تاثیرات اقتصادی و صنعتی، به لحاظ اجتماعی و فرهنگی نیز دارای جایگاه مهمی هستند با  همکاری در تولید این برنامه ها، نقش خود را در ارتقاء فرهنگ جامعه به ویژه در جهت آگاهی افکار عمومی از دستاوردهای صنعتی به خوبی ایفا می کنند .

منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان نیز از همکاری رسانه ملی در جهت اطلاع یابی مردم از کار و تلاش جهادی در بخش صنعت کشور و همچنین بیان مشکلات صنایع، قدردانی کرد و اعلام آمادگی نمود که همچون گذشته، همکاری های مشترک ذوب آهن اصفهان با صدا وسیمای مرکز اصفهان، تداوم داشته باشد.