منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد میزبان «روز فرهنگی عراق» خواهد بود
منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد میزبان «روز فرهنگی عراق» خواهد بود

اقتصاد و بیمه – «روز فرهنگی عراق» در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد با مشارکت رایزن فرهنگی جمهوری عراق در ایران عصر روز پنج-شنبه ۸ دی ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۵ الی ۱۷ در کوشک باغ هنر این منطقه فرهنگی و گردشگری برگزار خواهد شد. به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی منطقه […]

اقتصاد و بیمه – «روز فرهنگی عراق» در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد با مشارکت رایزن فرهنگی جمهوری عراق در ایران عصر روز پنج-شنبه ۸ دی ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۵ الی ۱۷ در کوشک باغ هنر این منطقه فرهنگی و گردشگری برگزار خواهد شد.
به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد؛ این برنامه با هدف معرفی فرهنگ و آداب و رسوم کشور عراق و نزدیکی و آشنایی هر چه بیشتر بین جامعه نخبگانی ایران و عراق برگزار می شود.
در این برنامه با نمایش فرهنگ این کشور در حوزه های شعر، موسیقی، نقاشی، تاریخ علم، غذا و شیرینی و لباس مردم عراق و با اشاره به مشترکات فرهنگی دو کشور و استفاده از ظرفیت روابط تاریخی و عمیق بین ایران و عراق، جهت ایجاد پیوندهای محکم تر و همچنین ایجاد فرصت های مناسب جهت آشنایی هر چه بیشتر با فرهنگ دو کشور ایران و عراق گام برداشته می شود.