مقام اول رشد سود بین شرکت‌های زراعی و دامپروری بورسی به شرکت ملارد شیر رسید
مقام اول رشد سود بین شرکت‌های زراعی و دامپروری بورسی به شرکت ملارد شیر رسید

اقتصاد و بیمه- شرکت ملارد شیر از شرکت های تابعه شستا سال گذشته با رشد ۲۱۴ درصدی سود خالص و ۱۱۳ درصدی سود عملیاتی توانست رتبه اول در بین شرکت‌های زراعی و دامپروری بورسی را از آن خود کند. به گزارش اقتصاد و بیمه مجمع عمومی عادی سالانه شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد شیر با […]

اقتصاد و بیمه- شرکت ملارد شیر از شرکت های تابعه شستا سال گذشته با رشد ۲۱۴ درصدی سود خالص و ۱۱۳ درصدی سود عملیاتی توانست رتبه اول در بین شرکت‌های زراعی و دامپروری بورسی را از آن خود کند.

به گزارش اقتصاد و بیمه مجمع عمومی عادی سالانه شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد شیر با حضور بیش از ۷۰ درصد سهامداران در روز شنبه ۱۲ خرداد در سالن تلاش برگزار شد.

در این مجمع، صورت‌های مالی حسابرسی شده شرکت ارائه و به تصویب رسید که حاکی از رشد چشمگیر در سودآوری این شرکت بود.  سود خالص ملارد شیر در سال گذشته ۲۱۴ درصد افزایش یافته و رتبه اول را در بین شرکت‌های زراعی و دامپروری بورسی به دست آورده است.

علاوه بر این، سود عملیاتی شرکت نیز ۱۱۳ درصد رشد داشته که رتبه اول دیگری را برای ملارد شیر به ارمغان آورده است.

میثم امیرحسینی، مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت ملارد شیر در این مجمع، گزارشی از عملکرد و دستاوردهای ملارد شیر در سال گذشته ارائه کرد.  وی به پیشرفت‌های پروژه‌های مختلف شرکت از جمله پروژه دامداری ۶۰۰۰ رأسی ملایر، پروژه کارخانه خوراک‌سازی ۱۵ تن در ساعت، سالن فری استال ۳۰۰ رأسی و استخر ذخیره آب ۹۰ هزار متر مکعبی اشاره کرد.

به گفته امیرحسینی، پروژه خوراک‌سازی، سالن فری استال و استخر ذخیره آب در مراحل نهایی تکمیل قرار دارند و به زودی به بهره‌برداری خواهند رسید. همچنین پروژه ملایر از ابتدای سال ۱۴۰۲ تاکنون ۴۰ درصد پیشرفت داشته و فاز اول آن در سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: موفقیت‌های ملارد شیر در سایه تدبیر، همدلی، کار جهادی و تلاش مستمر مجموعه مدیران و پرسنل این شرکت حاصل شده است. این شرکت با اتکا به دانش و تخصص روز ، همواره به دنبال ارتقای کیفیت محصولات و خدمات خود و افزایش رضایت ذی نفعان است. امیرحسینی تصریح کرد: با توجه به پیشرفت‌های چشمگیر در پروژه‌های مختلف و رشد قابل توجه سودآوری، آینده‌ای روشن برای شرکت ملارد شیر پیش‌بینی می‌شود و این شرکت با اتکا به توانمندی‌های خود، سهم بسزایی در توسعه صنعت کشاورزی و دامپروری کشور ایفا خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: پیشرفت قابل توجه در پروژه‌های توسعه‌ای شرکت از جمله پروژه دامداری ملایر، کارخانه خوراک‌سازی، سالن فری استال و استخر ذخیره آب و همچنین بهره‌برداری از پروژه‌های خوراک‌سازی، سالن فری استال و استخر ذخیره آب در آینده نزدیک بخش دیگری از خبرهای خوش شرکت ملارد شیر خواهد بود.