مسیر حمایتی پتروشیمی شهید تندگویان از سازندگان داخلی ادامه می‌یابد
مسیر حمایتی پتروشیمی شهید تندگویان از سازندگان داخلی ادامه می‌یابد

قاسمی شهری، مدیرعامل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان مسیر این شرکت در استفاده از تجهیزات ساخت داخل را مثبت ارزیابی کرد و گفت: مسیر این حمایت و همکاری ادامه پیدا می‌کند. به گزارش اقتصاد و بیمه به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پتروشیمی شهید تندگویان شامگاه سه‌شنبه (۲۵ بهمن‌ماه) با حضور دکتر […]

قاسمی شهری، مدیرعامل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان مسیر این شرکت در استفاده از تجهیزات ساخت داخل را مثبت ارزیابی کرد و گفت: مسیر این حمایت و همکاری ادامه پیدا می‌کند.

به گزارش اقتصاد و بیمه به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پتروشیمی شهید تندگویان شامگاه سه‌شنبه (۲۵ بهمن‌ماه) با حضور دکتر علی‌عسکری، مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس، با دو شرکت داخلی قرارداد امضا کرد.
قرارداد نخست با شرکت دوکاتریکو برای ساخت و تولید سالانه ۳ میلیون دوک مقوایی و قرارداد دوم با شرکت اکسید نوین برای تولید سالیانه ۲۳ تن کاتالیست پالادیوم بر پایه کربن امضا شده است.
مدیران این دو شرکت از اعتماد و حمایت هلدینگ خلیج فارس و پتروشیمی شهید تندگویان از سازندگان داخلی قدردانی کردند.
چهارمین نمایشگاه و همایش حمایت از ساخت داخل در صنعت‌پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش از دوشنبه (۲۴ بهمن‌ماه) به مدت سه روز (چهارشنبه، ۲۶ بهمن‌ماه) در جزیره کیش دایر است.