رییس کل بانک مرکزی در آیین تجلیل از عملکرد شبکه بانکی در «طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی و بازسازی مناطق سانحه دیده در حوادث غیر مترقبه» از مدیرعامل بانک توسعه تعاون تجلیل کرد.

به گزارش اقتصاد و بیمه به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی در این مراسم که با حضور جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری و تابش، رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در بانک مرکزی برگزار شد، خدمات نظام بانکی را در این بخش قابل توجه دانست و ضمن اشاره به فعالیت های شبکه بانکی در کمک به بخش های مختلف اقتصادی در کشور اظهار داشت: نظام بانکی علی رغم شرایط سخت اقتصادی ناشی از فشار تحریم ها و شیوع کرونا عملکرد خوبی در راستای کمک به اقشار مختلف مردم به ویژه طبقات محروم آسیب دیده داشته است.

همتی در این مراسم که برخی از مدیران عامل شبکه بانکی نیز حضور داشتند، ضمن قدردانی از عملکرد  بانک توسعه تعاون، از حجت اله مهدیان مدیر عامل این بانک نیز به دلیل عملکرد مطلوب در کمک به آسیب دیدگان حوادث غیر مترقبه، تجلیل ویژه کرد.

گفتنی است؛ بانک توسعه تعاون تاکنون بالغ بر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان کمک بلاعوض به سیل زدگان استان ها اعطا کرده و مجموع تسهیلات پرداختی به سیل زدگان در استان‌های مختلف از سوی این بانک تا پایان بهمن ماه سال جاری، بیش از ۴۰ میلیارد تومان بوده است.