مجید ملازاده سرپرست روابط عمومی بیمه دی شد
مجید ملازاده سرپرست روابط عمومی بیمه دی شد

مدیرعامل شرکت بیمه دی طی حکمی،مهندس مجید ملازاده رابه سمت سرپرست مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل این شرکت منصوب کرد. اقتصاد و بیمه- در بخشی از متن حکم صادره از سوی مهندس طاهر موهبتی آمده است: «نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ، به عنوان سرپرست مدیریت «روابط […]

مدیرعامل شرکت بیمه دی طی حکمی،مهندس مجید ملازاده رابه سمت سرپرست مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل این شرکت منصوب کرد.

اقتصاد و بیمه- در بخشی از متن حکم صادره از سوی مهندس طاهر موهبتی آمده است: «نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ، به عنوان سرپرست مدیریت «روابط عمومی و امور بین الملل» شرکت بیمه دی منصوب می‌شوید. در این راستا انتظار می‌رود با بهره‌مندی از ظرفیت‌های تخصصی موجود در بیمه دی و سرلوحه قراردادن راهبردها، برنامه‌ها و اصول تبیین شده‌ شرکت مشتمل بر شفافیت، حرفه‌ای‌گری، دلبستگی سازمانی، مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی و همچنین همکاری با معاونین و مدیران ستادی، زمینه‌ تحقق اهداف و برنامه‌های شرکت بیمه دی را فرآهم نمایید.»

گفتنی است، ملازاده که دارای مدرک کارشناسی ارشد حوزه مدیریت است، با بیش از دو دهه فعالیت در حوزه رسانه، پیش از این مدیریت روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای چندین سازمان و شرکت را برعهده‌ داشته است.

ملازاده از دی ماه ۹۷ تا اسفند ۱۴۰۰ مدیر روابط عمومی بیمه دانا بود. وی از خبرنگاران با سابقه خبرگزاری جمهوری اسلامی بوده و در بخش های مختلف خبری و اداری این سازمان مسئولیت هایی چون ریاست دفاتر ایرنا در شهرستان های قشم، ساوه و زرندیه، رییس دفتر مدیرعامل، دبیری بخش اخبار ایرنا و نیز مدیریت امور نمایندگی ها و سرپرست های موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران را عهده دار بوده است.

مدیر روابط عمومی سازمان نظام کاردانی، مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی برخی سازمان ها و بنگاه های اقتصادی نیز از دیگر مسوولیت های ایشان در دوران خدمت کاری بوده است.

  • نویسنده : مهدی خلج