ایستانیوز:مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم شرکتِ بیمه میهن دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ در سالن اجتماعات این شرکت آنلاین برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اقتصاد و بیمه،بیمه میهن در اطلاعیه ای که در روزنامه دنیای اقتصادِ چهارشنبه 6 مرداد به چاپ رسیده است، از صاحبان سهام حقیقی و حقوقی این شرکت دعوت کرد تا در مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم که روز دوشنبه 18 مرداد 1400 ساعت 15 در سالن اجتماعات این شرکت برگزار می شود، حاضر شوند.

دستور جلسه این مجمع، استماع گزارش هیأت مدیره و گزارش حسابرس و بازرس قانونی در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به 30 اسفند 1399 و نیز بررسی و تصمیم گیری در مورد صورتهای مالی سال منتهی به 30 اسفند 1399و سایر مواردی است که در اطلاعیه این شرکت قید شده است.

بر اساس این گزارش، سهامدارانی که مایل به حضور فیزیکی در این جلسه هستند، لازم است روز دوشنبه 18 مرداد از ساعت 14 تا 15 با ارائه کارت ملی و اسناد نمایندگی معتبر برای اخذ کارت ورود به جلسه در محل شرکت حضور یابند. سایر سهامداران می توانند این جلسه را از طریق پورتال بیمه میهن به نشانی www.mihaninsurance.com آنلاین ملاحظه و پیگیری نمایند.