مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه میهن برگزار می‌شود
مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه میهن برگزار می‌شود
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه میهن ساعت ۱۰ روز سه شنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ در سالن اجتماعات این شرکت برگزار می‌شود.

به گزارش اقتصادوبیمه و به نقل از روابط عمومی؛ بیمه میهن در اطلاعیه ای از صاحبان سهام حقیقی و حقوقی دعوت کرد تا در مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت که در ساعت ۱۰ روز سه شنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ برگزار می شود، حاضر شوند.

دستور جلسه این مجمع، استماع گزارش هیأت مدیره و گزارش حسابرس و بازرس قانونی در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ و نیز بررسی و تصمیم گیری در مورد صورتهای مالی سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ و سایر مواردی است که در اطلاعیه این شرکت قید شده است.

بر اساس این گزارش، سهامدارانی که مایل به حضور فیزیکی در این جلسه هستند، لازم است روز دوشنبه ۱۴ شهریور۱۴۰۱ از ساعت ۱۰ تا ۱۲ با ارائه کارت ملی و اسناد نمایندگی معتبر برای اخذ کارت ورود به جلسه در محل شرکت حضور بهم رسانند. سایر سهامدارانی که امکان حضور در مجمع را ندارند، می توانند این مراسم را از طریق پورتال بیمه میهن به نشانی www.mihaninsurance.com آنلاین ملاحظه و پیگیری نمایند.

حضور سهامداران در مجمع بر اساس ابلاغیه شماره ۱۲۱/۱۶۶۵۴۷ مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ سازمان بورس اوراق بهادار منوط به ارائه کارت واکسیناسیون، استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی است.