مبین انرژی خلیج‌فارس، واحد برتر تحقیق و توسعه استان بوشهر
مبین انرژی خلیج‌فارس، واحد برتر تحقیق و توسعه استان بوشهر
به مناسبت هفته پژوهش از برگزیدگان پژوهش و فناوری استان بوشهر با حضور استاندار و مسئولان دستگاه‌های اجرایی تجلیل شد.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت مبین انرژی خلیج‌فارس، در مراسمی که روز چهارشنبه ۱۷ آذرماه ۱۴۰۰ و به مناسبت هفته پژوهش، در سالن فردوسی دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر برگزار شد، از شرکت مبین انرژی خلیج‌فارس به‌عنوان واحد تحقیق و توسعه برتر در سطح استان تقدیر و لوح یادبود و تندیس این جشنواره به نماینده شرکت مبین انرژی خلیج‌فارس تقدیم شد.
رئیس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر در خصوص این جشنواره، گفت: در هفته پژوهش دو واحد صنعتی، به‌عنوان واحد برتر تحقیق و توسعه در استان بوشهر انتخاب و از آنها تجلیل به عمل آمد.
وی با اشاره به انجام برخی فعالیت‌های تحقیق و توسعه در واحدهای صنعتی استان عنوان کرد: تقدیر از واحدهای برتر به‌منظور افزایش انگیزه در به‌کارگیری و توسعه فعالیت‌های پژوهشی در بنگاه‌های تولیدی بوده که می‌تواند منجر به ایجاد محصول جدید و بهبود کیفیت در کالاهای داخلی شود.
شایان‌ذکر است واحد پژوهش و فناوری شرکت مبین انرژی، به‌موجب ارزیابی صورت‌گرفته از سوی کمیته علمی بیست و دومین جشنواره برگزیدگان پژوهش و فناوری، در سطح شرکت‌های صنعتی و خدماتی استان، برگزیده و مورد تجلیل قرار گرفت .
اخیراً تفاهم‌نامه‌ای فی‌مابین شرکت مبین انرژی و دانشگاه‌های تهران و همچنین دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر به امضا رسیده که به‌موجب آن سطح تعاملات علمی و فناورانهٔ این مجموعه‌ها در آینده‌ای نزدیک افزایش چشمگیری خواهد یافت.