فعالیت بیمه حافظ در «بجنورد» آغاز شد
فعالیت بیمه حافظ در «بجنورد» آغاز شد

در راستای افزایش ضریب نفوذ و سطح خدمات بیمه گری و همچنین تسریع و تسهیل پرداخت خسارت به بیمه گذاران، شعبه بجنورد بیمه حافظ با حضور مدیرعامل شرکت افتتاح شد

اقتصاد و بیمه – در راستای افزایش ضریب نفوذ و سطح خدمات بیمه گری و همچنین تسریع و تسهیل پرداخت خسارت به بیمه گذاران، شعبه بجنورد بیمه حافظ با حضور مدیرعامل شرکت افتتاح شد.
فعالیت بیمه حافظ در «بجنورد» آغاز شد
به گزارش روابط عمومی بیمه حافظ، جلال سلطانی، مدیرعامل بیمه حافظ در این مراسم ضمن قدردانی از حاضرین، گفت: اکنون بیش از ۲۰ سال از آغاز فعالیت بیمه حافظ می گذرد و با حضور تیم جدید طی چهار سال گذشته با برنامه استراتژیک خود برای توسعه فعالیت این شرکت و ورود به سرزمین اصلی برنامه ریزی کرده است و امروز تعداد شعب و دفاتر ارتباطی از ۷ به ۲۲ افزایش پیدا کرده است.
وی ادامه داد: طبق مصوبات مجمع تشخیص مصلحت نظام و پیگیری های صورت گرفته در کمیته بازرگانی این مجمع، تعداد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی تقریبا ۲ برابر شده است و در حال پیگیری برای ورود به سرزمین اصلی هستیم.
به گفته سلطانی، با توجه به مصوبه هیأت دولت، شرکتهای مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در ۱۱ رشته امکان فعالیت در سرزمین اصلی وجود دارد و مصوبه مجمع تشخیص مصلحت نظام، شعب در استان های اردبیل، بوشهر، زنجان، ارومیه و خراسان شمالی تاسیس شده است.
وی با بیان اینکه شعبه بجنورد بیمه حافظ امروز افتتاح شد، افزود: ماموریت این شعبه افزایش ضریب نفوذ بیمه در استان به ویژه بیمه زندگی است و با توجه به تایید بیمه مرکزی بستر فعالیت در بیمه مستمری، وام بیمه، بیمه تکافل نیز در حال فراهم شدن است که در مناطق محروم از جذابیت بالایی برخوردار است.
مدیرعامل بیمه حافظ تاکید کرد: با افزایش رقابت سالم در تلاش هستیم تا سطح خدمات کیفیت مناسبی را برای بیمه گذاران، بنگاه های اقتصادی، سازمان ها و … فراهم کنیم تا بیمه حافظ را به عنوان یک الگو بشناسند.
بر اساس این گزارش، این مراسم با حضور مدیرعامل، مدیر امور شعب و نمایندگان، مدیر بازاریابی شرکت بیمه حافظ و همراهی جمعی از معاونین و مدیران استانداری خراسان شمالی، مدیرکل سازمان اقتصاد و دارایی، مدیرکل گمرک، کارشناسان دادگستری و کارگزاران بیمه در بجنورد برگزار شد.