آئین بیست و یکمین سالگرد کلنگ زنی و ایجاد شرکت فجر انرژی خلیج فارس با حضور مدیرعامل این شرکت و نمایندگانی از بخش های مختلف فجر در این شرکت برگزار شد.

۳ مرداد سال ۱۳۷۷ بود که شرکت ملی صنایع پتروشیمی تصمیم گرفت به منظور پایداری تولید شرکت هایی که قرار است در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی مستقر شوند شرکتی برای تولید متمرکز سرویس های حیاتی تاسیس کند، ۱۸ اسفند سال ۷۷ کلنگ فجر به زمین خورد تا کارکنان این شرکت با توان و همت خود فجر را به مرحله بهره برداری برسانند. حال ۲۱ سال از روز کلنگ زنی میگذرد و کارکنان این شرکت با تمام توان خود با حفظ پایداری تولید فجر، خط تولید شرکت های منطقه را فعال نگه داشته اند.

به گزارش اقتصاد و بیمه به نقل از روابط عمومی فجر، صبح امروز جشن بیست و یکمین سالگرد کلنگ زنی و ایجاد شرکت فجر انرژی خلیج فارس با حضور مدیرعامل این شرکت و نمایندگانی از بخش های مختلف این شرکت و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در سالن اجتماعات فجر ناحیه ۲ برگزار شد.

علی زال خانی مدیرعامل شرکت فجر انرژی خلیج فارس در این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن بیست و یکمین سالگرد کلنگ زنی و ایجاد شرکت فجر انرژی خلیج فارس گفت: به طور قطع، پایداری فجر چیزی جز حاصل تلاش، خوش فکری، دقت و مسئولیت شناسی همکاران نبوده است.

در پایان این مراسم نیز همه حاضرین به نمایندگی از دیگر کارکنان این شرکت کیک بیست و یک سالگی فجر را بریدند.