مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت صنايع تجهيزات نفت  (سهامی‌عام) مورخ ۰۵/۰۴/۱۴۰۰ در محل هتل سيمرغ برگزار گردید. در این مجمع که با حضور ۰۶/۷۷ درصد سهامداران حقیقی و حقوقی ، اعضاء هیات مدیره، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، حسابرس و بازرس قانونی برگزار گردید، ریاست مجمع برعهده آقای علي کريمي بود، که جنابان […]

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت صنايع تجهيزات نفت  (سهامی‌عام) مورخ ۰۵/۰۴/۱۴۰۰ در محل هتل سيمرغ برگزار گردید.

در این مجمع که با حضور ۰۶/۷۷ درصد سهامداران حقیقی و حقوقی ، اعضاء هیات مدیره، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، حسابرس و بازرس قانونی برگزار گردید، ریاست مجمع برعهده آقای علي کريمي بود، که جنابان علي محمد حريري و شهريار مشعشعي در مقام نظار اول و دوم و آقای حسن وفائي به عنوان دبیر مجمع انتخاب گردیدند.

درادامه با قرائت گزارش هیات مدیره به مجمع مربوط به اهم فعالیتهای صورت پذیرفته در طی سال مالی منتهی به ۳۰/۱۲/۱۳۹۹ و پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، مجمع نشینان با طنین صلوات خود ضمن  تصویب صورتهای مالی و تنفیذ معاملات مشمول ماده ۱۲۹ و با تقسیم سود ۲۵۰/۱ ریال به ازای هر سهم به کار خود پایان دادند.

دانش فنی روز، تکنولوژی برتر، وجود چهار شرکت تخصصی تابعه در زمینه تولید تجهیزات استراتژیک صنایع نفت- گاز و پتروشیمی، منابع انسانی متعهد و متخصص، دارای بازار مناسب و مشتریان بالقوه در منطقه، امور مالی شفاف و دقیق، روابط عمومی فعال و پویا، امور سهام پاسخگو، حرکت در مداری صعودی با سودآفرینی و ارزش آوری مستمر و مدیرعاملی جهادی و برنامه محور از جمله نقاط قوت و مزیت رقابتی این شرکت دانش بنیان می باشد.

تولید ملی باور هر ایرانی

شرکت صنایع تجهیزات نفت (سهامی عام) به عنوان یکی از شرکتهای مادر تخصصی تابعه شرکت سرمایه‌گذاری اهداف در سال ۱۳۷۰ تاسیس گردید و در حال حاضر مشتمل بر پنج شرکت تولیدی تابعه در زمینه تولید انواع شیرهای صنعتی ، تجهیزات سرچاهی و اتصالات فولادی فعالیت می نماید و با بهره گیری از متخصصین مجرب و استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا تلاش می نماید تا با کسب و حفظ جایگاه نخست در تولید محصولات موردنیاز صنایع نفت،گاز،پتروشیمی و پالایشگاهی ، جایگاهی مناسب نیز در صنایع مرتبط با وزارت نیرو و بازارهای هدف کسب نماید.—-معرفی شرکت

شرکت صنایع تجهیزات نفت (سهامی عام) به عنوان یکی از شرکتهای مادر تخصصی تابعه شرکت سرمایه‌گذاری اهداف در سال ۱۳۷۰ تاسیس گردید و در حال حاضر مشتمل بر چهار شرکت تولیدی تابعه در زمینه تولید انواع شیرهای صنعتی ، تجهیزات سرچاهی و اتصالات فولادی فعالیت می نماید و با بهره گیری از متخصصین مجرب و استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا تلاش می نماید تا با کسب و حفظ جایگاه نخست در تولید محصولات موردنیاز صنایع نفت،گاز،پتروشیمی و پالایشگاهی ، جایگاهی مناسب نیز در صنایع مرتبط با وزارت نیرو و بازارهای هدف کسب نماید.

 

محصولات تولیدی کلیه شرکتهای تابعه شرکت صنایع تجهیزات نفت (سهامی عام) طبق استانداردهای بین المللی و با کیفیت مطلوب و در زمان مورد نیاز پروژه ها و با قیمت های رقابتی عرضه می گردند و کلیه خدمات و سرویس های پس از فروش نیز در دسترس خواهند بود و این شرکت و کلیه شرکت‌های تابعه در فهرست تأمین‌کنندگان مجاز (AVL) تمامی شرکت‌های مهم نفت، گاز و پتروشیمی قرار دارند.

شرکت توس پیوند

شرکت صنعتی توسعه ماشینهای معدنی مشهد(سهامی خاص) درتاریخ ۱۹/۱۱/۱۳۷۰و در زمینی به مساحت ۷۲۵۲۲ مترمربع در شهرک فن آوریهای برتر تاسیس گردید و مورخ ۰۵/۰۸/۱۳۷۶ نام شرکت به توس پیوند تغییر  و اساسنامه جدید شرکت تدوین گردید.

سپس این شرکت با موافقت سازمان گسترش و نوسازی به عنوان یکی از شرکتهای زیرمجموعه شرکت صنایع تجهیزات نفت معرفی و در نهایت مورخ ۰۱/۰۳/۱۳۸۰ بهره برداری رسمی از ظرفیتهای موجود کارخانه انجام شد.

شرکت توس پیوند به عنوان تولید کننده داخلی اتصالات فولادی و با برخورداری از منابع انسانی خبره و توانمند و کیفیت و خوش نامی نزد مشتریان و حضور در وندور لیستهای شرکت های تابعه وزارت نفت و ضمانت موثر مجموعه های تحویلی و تولیدی نقش موثری در تامین اتصالات فولادی مورد نیاز کارفرمایان محترم پروژه های کشور داشته است.

محصولات : انواع اتصالات فولادی صنایع نفت، گاز و پتروشیمی شامل انواع فیتینگ و فلنج مانند زانویی و مایتر، سه راهی و لترال، تبدیل، در پوش، فلنج و اولت شامل (سوکولت، تریدولت، البولت، لترولت و …) و انواع نیپل‌ها می باشد.

شرکت گسترش شیرسازی

درسال ۱۳۷۴ بنا به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی و موافقت هیئت رسیدگی به جلب و حمایت سرمایه گذاری های خارجی به شرکت Energoinvest کشور بوسنی و هرزگوین با سابقه بیش از ۴۰ سال در تولید شیرهای فولادی صنایع نفت و گاز اجازه داده شد تا در طرح تولید شیرآلات مورد نیاز بخش انرژی خصوصاً صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی با شرکت صنایع تجهیزات نفت اقدام به مشارکت و تاسیس شرکت گسترش شیر سازی نماید.

این مشارکت مشتمل بر انتقال دانش فنی و ارائه کمک های فنی و آموزشی بود که قریب به سه سال در قالب اعزام کارشناسان شرکت Energoinvest محقق گردید. از آغاز سال ۱۳۷۴ تا کنون ، این شرکت با ظرفیت اسمی سالانه ۵۰۰۰ تن دست اندرکار ساخت و تامین انواع شیر آلات و تجهیزات نفت ، گاز و پتروشیمی در اندازه های مختلف و طیف متنوع آلیاژی بوده است.افتخار تایید کیفیت محصولات و تولیدات این شرکت توسط دوایر فنی و وزارت نفت برگ زرینی در کارنامه این صنعت بوده است.

کیفیت برتر ، قیمت مناسب ، تحویل سریع و پشتیبانی بعد از فروش شعار و عمل شرکت گسترش شیرسازی می باشد .شرکت گسترش شیرسازی با اتکا بر واحد نیروی فنی – مهندسی خود آماده ارائه مشاوره رایگان به مشتری جهت انتخاب شیر مناسب برای سرویس مورد نظر می باشد.

شرکت فناوری تجهیزات سرچاهی( وتکو)

تولید کنندگان انواع تجهیزات سرچاهی X Mass Tree Wellhead و انواع شیرآلات در کلاس فشاری۵۰۰۰  تا ۱۵۰۰۰ مطابق با استاندارد API 6A و استانداردهای مورد تأیید شرکت ملی نفت ایران در کشور می باشد و به عنوان یک شرکت دانش بنیان با بهره گیری از متخصصین نخبه ، سابقه همکاری و انتقال تکنولوژی  از شرکتهای صاحب نام بین المللی از جمله ABB و وتکوگری آمریکا(سنگاپور) را در کارنامه درخشان خود دارد.

شرکت پارس پنگان

تولید کننده انواع شیرآلات توپی از نوعFully Welded, Split Body Trunnion Mounted, Floating, Bolted Bonnet, Extended Stem, Side Entry, Top Entry و Metal to Metal با عملگرهای مختلف در اندازه و کلاس های متنوع و مطابق با استانداردهای APIو ASTM با مجهزترین امکانات تولید و تست به منظور تولید شیرآلات توپی تا سایز ۵۶ اینچ برای نخستین بار در کشور همچنین تولید انواع شیرآلات کنترلی (Control Valve) در اندازه و کلاس های فشاری و تریم های مختلف جهت کاربردهای کنترل فشار ، دبی، سطح جریان و دما در محیط های فرآیندی با متریال های مناسب مطابق با استانداردهای API, IEC, ISA و NACE

«گزارش تکمیلی بزودی در وب سایت و نشریه»