ظرفیت تولید کنسانتره مس شهربابک سه برابر خواهد شد
ظرفیت تولید کنسانتره مس شهربابک سه برابر خواهد شد

نماینده مردم شهربابک در مجلس با اشاره به توسعه و ایجاد اشتغال پایدار برای مردم حوزه انتخابیه خود از شروع احداث تغلیظ ۳ میدوک به صورت رسمی خبر داد و گفت: همچنین ظرفیت تولید کنسانتره مس شهربابک سه برابر خواهد شد

اقتصاد و بیمه – نماینده مردم شهربابک در مجلس با اشاره به توسعه و ایجاد اشتغال پایدار برای مردم حوزه انتخابیه خود از شروع احداث تغلیظ ۳ میدوک به صورت رسمی خبر داد و گفت: همچنین ظرفیت تولید کنسانتره مس شهربابک سه برابر خواهد شد.

 

به گزارش مس پرس به نقل از خبرگزاری خانه ملت، مصطفی رضاحسینی قطب آبادی در دیدار با رستمی مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران خواستار شتاب بخشی به پروژه های توسعه ای مجموعه مس و همچنین افزایش میزان خدمات اجتماعی این مجموعه به شهرستان شد.

وی افزود: ساخت بیمارستان ۱۵۰ تخخوابی، احداث باند دوم جاده میدوک، احداث تصفیه خانه آب شرب و ساخت هتل و مجموعه اقامتی و فرهنگی پروژه هایی هستند خواستار تسریع در انجام آن ها هستیم.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران ضمن تشکر از حمایت‌ها و تلاش‌های رضاحسینی از مجموعه مس، بیان کرد: امروز چک خرید مجموعه مس فلز رنگین صادر و رسما خرید این مجموعه انجام شد.

در ادامه دکتر رستمی بیان کرد: با توجه به مطالبه مهندس رضاحسینی در جهت توسعه مجتمع مس شهربابک شروع احداث فاز سوم تغلیظ معدن مس میدوک نهایی شد و با این اقدام تولید کنسانتره مس در شهربابک به سه برابر خواهد رسید و شاهد اشتغال گسترده جوانان در این پروژه خواهیم بود.