طبخ و توزیع بیش از ۲ هزار پرس غذای نذری بین نیازمندان
طبخ و توزیع بیش از ۲ هزار پرس غذای نذری بین نیازمندان

همزمان با میلاد کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و در راستای رزمایش کمک مومنانه و همدلی، بیش از ۲ هزار پرس غذای نذری ،طبخ و بین نیازمندان روزه دار شهرستان لنجان توزیع گردید. این مهم به همت حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان و همکاری روابط عمومی ذوب آهن اصفهان انجام شد وهزینه […]

همزمان با میلاد کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و در راستای رزمایش کمک مومنانه و همدلی، بیش از ۲ هزار پرس غذای نذری ،طبخ و بین نیازمندان روزه دار شهرستان لنجان توزیع گردید.
این مهم به همت حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان و همکاری روابط عمومی ذوب آهن اصفهان انجام شد وهزینه آن نیز  با همیاری و مساعدت کارکنان این شرکت تامین گردید.
سرهنگ مختاری فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان ذوب آهن با اشاره به این حرکت ارزشمند گفت: یکی از مهمترین خصوصیات امام حسن مجتبی (ع) کرامت و بخشش است که جامعه اسلامی باید به آن نگاه ویژه ای داشته باشد و ایشان را در کمک به محرومان و مستمندان ، رفع مشکلات مردم، احسان و نیکوکاری،بخصوص در شرایط فعلی و مشکلات اقتصادی و معیشتی الگوی خود قرار دهند.
وی در ادامه از مدیریت و کارکنان ذوب آهن که همیشه در تمامی عرصه های خدمت رسانی مانند صنعت در خط مقدم هستند، قدردانی نمود.