شیخ الاسلامی مدیرعامل بیمه میهن شد
شیخ الاسلامی مدیرعامل بیمه میهن شد

بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران بر مدیر عاملی سیدهادی شیخ الاسلامی مهر تأیید زد و او رسماً سکان هدایت شرکت بیمه میهن را بر عهده گرفت.

اقتصاد و بیمه – بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران بر مدیر عاملی سیدهادی شیخ الاسلامی مهر تأیید زد و او رسماً سکان هدایت شرکت بیمه میهن را بر عهده گرفت.

به گزارش روابط عمومی بیمه میهن؛ بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به استناد ماده (۶) دستورالعمل بررسی صلاحیت حرفه ای کارکنان کلیدی مؤسسات بیمه، انتصاب سیدهادی شیخ الاسلامی را به سمت مدیرعامل شرکت بیمه میهن تأیید و ابلاغ کرد.
مهندس مجید بهزادپور رییس کل بیمه مرکزی ج.ا.ا با صدور ابلاغیه ای، ضمن تأیید این انتصاب، بر افزایش پرتفوی شرکت و طراحی محصولات جدید بیمه ای با هدف کسب سهم مناسب از بازار بیمه؛ ساماندهی، تقویت و توسعه سرمایه انسانی و شبکه فروش و بهبود فرایندهای فنی و عملیاتی؛ مدیریت بهینه منابع مالی و برنامه ریزی برای افزایش سرمایه شرکت و پی گیری اجرای آئین نامه حاکمیت شرکتی تاکید کرده است.
سیدهادی شیخ الاسلامی دانش آموخته بیمه و از چهره ها و مدیران جوان، شناخته شده و پرانگیزه صنعت بیمه کشور است.
گفتنی است هیأت مدیره بیمه میهن پیشتر به اتفاق آراء سیدهادی شیخ الاسلامی را به نمایندگی از سهامدار جدید به عنوان مدیرعامل این شرکت انتخاب و برای انجام تشریفات اداری و احراز صلاحیت حرفه ای به بیمه مرکزی معرفی کرده بودند.