شعبه گچساران «بیمه حافظ» افتتاح شد
شعبه گچساران «بیمه حافظ» افتتاح شد

در راستای افزایش ضریب نفوذ و سطح خدمات بیمه‌گری و همچنین تسریع و تسهیل پرداخت خسارت به بیمه‌گذاران، شعبه گچساران بیمه حافظ با حضور معاونین و مدیران شرکت افتتاح شد

اقتصاد و بیمه – در راستای افزایش ضریب نفوذ و سطح خدمات بیمه‌گری و همچنین تسریع و تسهیل پرداخت خسارت به بیمه‌گذاران، شعبه گچساران بیمه حافظ با حضور معاونین و مدیران شرکت افتتاح شد.

 

به گزارش روابط عمومی بیمه حافظ، عبدالحمید اشکانی رئیس شعبه گچساران بیمه حافظ ضمن خیر مقدم به میهمانان و مدیران حاضر در مراسم افتتاحیه شعبه متبوع خود، گفت: خرسندم که با سابقه ای ۲۷ ساله در صنعت بیمه کشور، اکنون در بیمه حافظ در خدمت شما عزیزان هستم و امیدوارم در این شعبه با ارائه خدمات ارزنده بتوانیم باعث رشد و بالندگی شرکت بیمه حافظ در منطقه باشیم.

همچنین در این مراسم، علی عزتی معاون توسعه و فناوری اطلاعات شرکت بیمه حافظ اعلام کرد: از سال ۱۳۹۷ که مجموعه برنامه های راهبردی شرکت بیمه حافظ تحت عنوان «به سوی چشم انداز ۱» تدوین شد، شرکت بیمه حافظ به سمت توسعه فعالیت های بیمه گری سرزمین اصلی شروع شده است و این مهم همچنان ادامه دارد. افتتاح شعبه گچساران، قاعدتاً در راستای پیگیری این مهم می باشد و ما امیدواریم که بزودی مجوز رسمی حضور در سرزمین اصلی را از بیمه مرکزی دریافت نماییم.

سجاد نیک نژاد، رئیس شورای هماهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این مراسم ضمن ابراز خرسندی از حضور بیمه حافظ در گچساران، گفت: جای خوشحالی است که شرکت بیمه حافظ به عنوان دومین شرکت بیمه‌ای در گچساران آماده ارائه خدمات به بیمه گذاران است.

بر اساس این گزارش، مراسم افتتاح شعبه گچساران بیمه حافظ با حضور معاون توسعه و فناوری اطلاعات شرکت بیمه حافظ و مدیر امور شعب و نمایندگان این شرکت و همراهی جمعی از معاونین و مدیران شرکت نفت، شهردار گچساران و اعضای شورای شهر، فرماندهی راهنمایی و رانندگی و رئیس و دبیر شورای هماهنگی استان در گچساران برگزار شد.