شرکت نفت پاسارگاد با ۲ شرکت دانش بنیان تفاهم نامه مشترک همکاری امضا کرد
شرکت نفت پاسارگاد با ۲ شرکت دانش بنیان تفاهم نامه مشترک همکاری امضا کرد

همزمان با چهارمین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل ، شرکت نفت پاسارگاد با ۲ شرکت دانش بنیان تفاهم نامه مشترک همکاری امضا کرد.   به گزارش اقتصاد و بیمه به نقل از شستا رسانه، نفت پاسارگاد همزمان با دومین روز از نمایشگاه تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش ۲ تفاهم […]

همزمان با چهارمین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل ، شرکت نفت پاسارگاد با ۲ شرکت دانش بنیان تفاهم نامه مشترک همکاری امضا کرد.

 

به گزارش اقتصاد و بیمه به نقل از شستا رسانه، نفت پاسارگاد همزمان با دومین روز از نمایشگاه تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش ۲ تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

یکی از این تفاهم نامه‌ها‌ در راستای ساخت قطعات پمپ‌های اسکرو( screw) پایانه صادراتی بندر امام خمینی (ره) نفت پاسارگاد و الکترو پمپ های اسکرو کارخانه آبادان و بندرعباس با شرکت نوین پارسیان پاژند هما به امضا رسید.

دیگر تفاهم نامه با رویکرد کنترل ارتفاع محصول مخازن ذخیره سازی قیر در کارخانه آبادان نفت پاسارگاد با مشارکت شرکت دانش بنیان راه سبز چهلستون امضا شد.

شرکت نفت پاسارگاد در راستای تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری و همچنین حمایت از تولید محصولات دانش بنیان و بومی، مشارکت با شرکت‌های توانمند داخلی را در دستور کار دارد.

چهارمین نمایشگاه تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش با حضور شرکت‌های مطرح این حوزه تا ۲۶ بهمن ماه جاری در جزیره کیش ادامه دارد.