شاهد پرداخت های منظم در سازمان بیمه سلامت هستیم
شاهد پرداخت های منظم در سازمان بیمه سلامت هستیم

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران گفت: شاهد پرداخت های منظم در سازمان بیمه سلامت هستیم. به گزارش اقتصاد و بیمه به نقل از  پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت ایران، ساختمان اداره بیمه سلامت بابلسر افتتاح شد، این ساختمان در زمینی به مساحت ۵۵۲ متر مربع در بابلسر و با هزینه بالغ […]

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران گفت: شاهد پرداخت های منظم در سازمان بیمه سلامت هستیم.

به گزارش اقتصاد و بیمه به نقل از  پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت ایران، ساختمان اداره بیمه سلامت بابلسر افتتاح شد، این ساختمان در زمینی به مساحت ۵۵۲ متر مربع در بابلسر و با هزینه بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان مورد استفاده و خدمات دهی به مردم قرار گرفت.


حسین رنجبران معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران در حاشیه این بهره برداری  گفت: سازمان بیمه سلامت به عنوان یک سازمان چابک در حال فعالیت است و ماموریت‌ها را با جدیدت پیگیری می کند.
وی افزود: در بحث جشنواره شهید رجایی در نظام سلامت و سازمان‌های تابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سازمان بیمه سلامت با فاصله رتبه اول رو اخذ کرد و در زمینه پرداختی‌ها هم سازمان بیمه سلامت بر خلاف سنوات گذشته ظرف این دو سال با عنایت دولت و مجلس شورای اسلامی توانست پرداخت ها را به موسساتی که طرف قرار داد هستند منظم و مرتب انجام می دهد.
رنجبران  گفت: ما در بحث نظام ارجاع پزشک خانواده شهری و روستایی به ماه داریم پرداخت می‌کنیم در بحث دارویار که ۱۳۵۰۰ داروخانه طرف قرار داد داریم که پرداخت ها منظم است، لذا سازمان بیمه سلامت از این منظر تاخیری ندارد و در بحث نسخه الکترونیک که رقم ریالی آن رقم درشتی می باشد نیز پرداخت ها به درستی انجام می شود؛ ما هر ماه ۱۶۵۰ میلیارد تومان در حال پرداخت هستیم و این را هم داریم به وقت انجام می دهیم.
وی از عدم بدهی به بیمارستان‌ها گفت: در بحث بیمارستانی، چون پذیرش و رسیدگی حدود سه ماه زمان می برد، پرداختی علی الحساب خرداد سال ۱۴۰۲ هم انجام شده و از سنوات گذشته هم به هیچ وجه بدهی نداریم و یک نظم و انضباط اداری و مالی را در سازمان بیمه سلامت شاهد و ناظر هستیم.