سپ پرچمدار تراکنش کارتخوان‌های ایران
سپ پرچمدار تراکنش کارتخوان‌های ایران

براساس گزارش اقتصادی شاپرک در مهر ماه سال ۱۴۰۱، سپ با سهم ۱۹٫۵۱ درصد از کل تراکنش‌های این ماه، همچنان در رتبه نخست صنعت پرداخت کشور قرار دارد

اقتصاد و بیمه – براساس گزارش اقتصادی شاپرک در مهر ماه سال ۱۴۰۱، سپ با سهم ۱۹٫۵۱ درصد از کل تراکنش‌های این ماه، همچنان در رتبه نخست صنعت پرداخت کشور قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی سپ و به نقل از هشتاد و هشتمین گزارش شاپرک، این شرکت با سهم ۱۹٫۸۲ درصدی از تعداد تراکنش‌های کارتخوان فروشگاهی در جایگاه اول صنعت پرداخت قرار گرفت و در بخش تعداد تراکنش‌های خرید با ۱۹٫۷۱ درصد از کل تراکنش‌های این بخش، همانند گذشته، پیشتازی خود را حفظ کرد.

گزارش مهرماه سال ۱۴۰۱ شاپرک ادامه می‌دهد، پرداخت الکترونیک سامان کیش در حوزه‌های ” تعداد تراکنش مانده گیری” و ” ابزار پذیرش اینترنتی”، به ترتیب ۱۶٫۹۸ درصد و ۱۸٫۲۶ درصد از سهم بازار را کسب نموده و در جایگاه اول قرار دارد.

همچنین گفتنی است سپ در بخش‌های، سهم از تعداد ابزار پذیرش موبایلی، سهم از مبلغ کارتخوان فروشگاهی، سهم از مبلغ ابزار پذیرش اینترنتی، سهم از مبلغ پذیرش موبایلی و سهم از تعداد تراکنش‌های پرداخت قبض و خرید شارژ، توانسته رتبه دوم را در گزارش شماره ۸۸ شاپرک به دست آورد.