رونمایی از جدیدترین محصولات نوآورانه ال‌جی در رویداد بزرگ LG Showcase 2023   در خاورمیانه
رونمایی از جدیدترین محصولات نوآورانه ال‌جی در رویداد بزرگ LG Showcase 2023   در خاورمیانه

از سر گیری رویداد بزرگ ال‌جی برای رونمایی از محصولات پرچمدار ال‌جی پس از ۴ سال

اقتصاد و بیمه –  ال‌جی برای اولین بار پس از ۴ سال رویداد LG Showcase خود را در خاورمیانه برگزار نمود تا جدیدترین محصولات ال‌جی الکترونیکس را به نمایش بگذارد.

 

این رویداد دو روزه که در شهر Habtoor دبی (امارات متحده عربی) و با بیش از ۴۰۰ میهمان برگزار می‌شود تمامی نوآوری‌های جدیدی که وارد منطقه خواهند شد را پوشش می‌دهد. رویداد ال‌جی که از سال ۲۰۱۹ تا کنون برگزار نشده بود امسال بزرگ‌ترین گروه شرکت‌کنندگان تا به امروز را گرد هم آورده و از این طریق اعتماد و انتظارات شرکت‌کنندگان از ال‌جی به عنوان یک برند معتبر با طیف وسیعی از محصولات هیجان‌انگیز را بازتاب خواهد کرد. این رویداد بار دیگر بر فلسفه ” Life’s Good” تاکید می‌کند. فلسفه‌ای که سعی دارد با هدف ارتقاء کلی تجربه کاربری مشتریان محصولات نوآورانه‌ای را به بازار ارائه کند.

آقای IL Hwan Lee مدیر عامل خاورمیانه ال‌جی گفت:”ما از این‌که برگزاری LG Showcase MEA پس از وقفه به وجود آمده به دلیل پاندمی بار دیگر در دبی از سر گرفته شده است بسیار خوشحالیم. این رویداد در گذشته در ارائه تجربه‌های دست اول با نوآورانه‌ترین فن‌آوری‌های توسعه یافته توسط ال‌جی برای فراهم کردن تجربه‌های پیشگام، جدید و منحصربه‌فرد برای مشتریان شهرت خوبی کسب کرده است. علی‌رغم تمامی چالش‌های صنعت در سال‌های اخیر استقبال شرکت‌کنندگان و شرکاء از اولین روز رویداد عالی بود.”

بازدیدکنندگان جدیدترین محصولات پیشرفته ال‌جی مانند سری نسل دو LG SIGNATURE، تلویزیون‌های وایرلس OLED شامل نسخه ۱۰-year anniversary و یخچال MoodUP را تحسین کردند. به علاوه، این شرکت سری محصولات استراتژیک را نیز به مجموعه محصولات خود اضافه کرده است. تلویزیون QNED، ماشین لباسشویی Vivace و دستگاه تهویه مطبوع DualCool مثال‌هایی از محصولات استراتژیک هستند. میهمانان همچنین با مجموعه محصولات نوظهور ال‌جی شامل ماشین‌های ظرفشویی، خشک کن، سیستم‌های صوتی، مانیتورهای گیمینگ، رایانه‌های شخصی، جارو برقی‌ها، استایلرها و غیره آشنا شدند. در رویداد امسال تأکید بر روی تجربه‌های جدید، پیشگام و منحصربه‌فرد با تلویزیون‌های Life Style و راه‌کار شست‌و‌شوی WashTower بود. تمرکز خاصی نیز بر روی سری لوازم خانگی توکار بود که حضور و جایگاه ال‌جی در بازار را ارتقاء می‌دهند.

آقای سانیونگ کیم پرزیدنت خاورمیانه ال‌جی گفت:”همه در ال‌جی برای آغاز رویداد LG Showcase 2023 MEA هیجان‌زده هستند. ما مجموعه‌ای از محصولات و دستگاه‌های نوآورانه جدید را در برای تجربه و استفاده بازدیدکنندگان به نمایش گذاشته‌ایم. با اعلام تمایل حدود ۴۰۰ میهمان برای حضور در این نمایشگاه به نظر می‌رسد بازدیدکنندگان علاقه زیادی به اطلاع از دیدگاه ال‌جی در خصوص آینده فن‌آوری در سال‌های پیش رو دارند. این رویداد برای ال‌جی نیز فرصت خوبی برای گسترش روابط تجاری با شرکای محلی است. ما به عنوان یک شرکت تعهد داریم از مشتریان و شرکای خود با تأمین نیازهایشان و همچنین با به اشتراک گذاشتن ارزش‌های شرکت در راستای “Life’s Good” حمایت کنیم.”

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مجموعه محصولات لطفاً از این وبسایت بازدید کنید: www.lg.com