راهبرد بانک مسکن، کمک به جهش تولید است
راهبرد بانک مسکن، کمک به جهش تولید است

سرخوش- بانک مسکن به عنوان یک بانک دولتی به دنبال سودآوری نیست بلکه به توسعه بخش مسکن و تأمین مسکن اقشار کم درآمد جامعه کمک می‌کند. به گزارش اقتصاد و بیمه به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا؛ دکتر سید عباس حسینی، مدیرعامل بانک مسکن در دیدار با اوغور اوزیگیت مدیرعامل شرکت پتروشیمی رازی […]

سرخوش- بانک مسکن به عنوان یک بانک دولتی به دنبال سودآوری نیست بلکه به توسعه بخش مسکن و تأمین مسکن اقشار کم درآمد جامعه کمک می‌کند.

به گزارش اقتصاد و بیمه به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا؛ دکتر سید عباس حسینی، مدیرعامل بانک مسکن در دیدار با اوغور اوزیگیت مدیرعامل شرکت پتروشیمی رازی با بیان این مطلب گفت: زمینه‌سازی و کمک به جهش تولید در کشور هدف اصلی ماست.
دکتر حسینی با اشاره به اقدامات ارزنده بانک در خصوص انعقاد قرارداد ۲ میلیارد دلاری با صندوق توسعه ملی و افزایش سرمایه و ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی افزود: بانک مسکن سبد متنوعی از خدمات و محصولات را برای ارائه به مشتریان حقیقی و حقوقی تدارک دیده است.


وی با بیان این مطلب که گروه مالی بانک مسکن مجموعه جامعی از شرکت‌های مختلف است، افزود: بزرگ‌ترین صندوق املاک و مستغلات بازار سرمایه مربوط به بانک مسکن است.
مدیرعامل شرکت پتروشیمی رازی نیز در این دیدار با تحسین خدمات منحصر به فرد بانک مسکن به ویژه در حوزه ساخت وساز گفت: منطقه اقتصادی ماهشهر با کمبود جدی مسکن مواجه است و فضای مستعد و مناسبی برای ساخت‌وساز و ‌توسعه مسکن محسوب می‌شود.