ذوب آهن اصفهان مفتخر به دریافت تندیس واحد نمونه استاندارد شد
ذوب آهن اصفهان مفتخر به دریافت تندیس واحد نمونه استاندارد شد

اقتصاد و بیمه- در آیین نکوداشت روز جهانی استاندارد  و روز ملی کیفیت و تقدیر از واحدهای تولیدی نمونه استان که شنبه ۲۰ آبان ماه در اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی برگزار شد ، ذوب آهن اصفهان مفتخر به دریافت تندیس و لوح واحد نمونه استاندارد گردید . در این آیین که […]

اقتصاد و بیمه- در آیین نکوداشت روز جهانی استاندارد  و روز ملی کیفیت و تقدیر از واحدهای تولیدی نمونه استان که شنبه ۲۰ آبان ماه در اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی برگزار شد ، ذوب آهن اصفهان مفتخر به دریافت تندیس و لوح واحد نمونه استاندارد گردید .

در این آیین که با حضور محمود حقیقت سرشت معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان، علی مالکی سرپرست اداره کل استاندارد استان، رسول کوهستانی مدیرکل گمرک استان، جمعی از مسئولین و همچنین مدیران عامل شرکت فولادی همراه بود ، تندیس و لوح واحد نمونه استاندارد به مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان اهداء شد.

این لوح و تندیس در بخش صنعت و در زمینه تولید میلگرد های فولادی به ذوب آهن اصفهان اهداء شد .

شایان ذکر است ذوب آهن اصفهان تنها دارنده گواهینامه های CARES  و همولوگیشن می باشد. این گواهینامه ها نشان دهنده بالاترین سطح کیفیت تولید محصول به ویژه میلگرد در سطح جهانی هستند.