دکتر علی عسکری از آغاز به کار قرارگاه روایت پیشرفت در هلدینگ خلیج فارس خبر داد
دکتر علی عسکری از آغاز به کار قرارگاه روایت پیشرفت در هلدینگ خلیج فارس خبر داد

“هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت” امروز به میزبانی شركت پتروشیمی خلیج فارس در عسلویه آغاز به کار کرد جشنواره ای که در آن بيش از ٢٠٠ فیلمساز، مستند ساز و خبرنگار از ٤٠ کشور حضور دارند

اقتصاد و بیمه – “هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت” امروز به میزبانی شركت پتروشیمی خلیج فارس در عسلویه آغاز به کار کرد جشنواره ای که در آن بيش از ٢٠٠ فیلمساز، مستند ساز و خبرنگار از ٤٠ کشور حضور دارند.

میهمان و سخنران ویژه این جشنواره بین المللی، دکتر علی عسکری مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس بود.

▫️تشکیل قرارگاه روایت پیشرفت
دکتر علی عسکری با اشاره به اینکه جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، اجابت خواسته و دغدغه رهبر معظم انقلاب برای شکستن محاصره تبلیغاتی دشمنان است گفت: این رویداد جزء سیاست راهبردی جهاد تبیین است و به منظور نشان دادن عظمت و پیشرفت ایران اسلامی، قرارگاه روایت پیشرفت در شرکت صنایع پتروشیمی تشکیل شده است.
وی با بیان اینکه بر اساس مطالعات و تجارب تاریخی، و تمدن نوين جهانی، قدرت ايران و جهان اسلام در حال افزایش و موقعیت و قدرت حمله استکبار رو به زوال است گفت: ایران، کانون رو به رشد جبهه مقاومت است و باید فیلمسازان و مستندسازان با هنر خود ماموریت بزرگ و تاریخی ایران اسلامی در مقابل استکبار را تبیین و دروغ پردازی و فریبکاری استکبار را افشاء کنند.
مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با بیان اینکه آینده ایران اسلامی و جبهه مقاومت روشن است، گفت: انقلاب اسلامی به وابستگی و فقر، نکبت و هرج و مرج ناشی از حكومت های پهلوی و قاجاریه پایان داد و امروز، “پیشرفت” به کلید واژه اصلی برای تولید قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران تبديل شده است.
دکتر علی عسکری در ادامه به دستاوردهای صنعت پتروشیمی در ۴۴ سال گذشته اشاره کرد و گفت: در حالی که تا قبل از انقلاب، اين صنعت هيچ دستاورد و پيشرفتی نداشت، امروز، ۷۵ درصد صنعت پتروشیمی و حدود ۹۰ درصد کاتالیست ها ساخت داخل هستند.
وی با بيان اينكه این عظمت و دستاوردها باید دراماتیک و خلاقانه بیان شود، گفت: سینما مقاومت می تواند سینمای روایت پیشرفت جبهه مقاومت و عامل امید آفرینی و ترسیم آینده روشن باشد.

🔹بازديد میهمانان جشنواره بین المللی مقاومت از شرکتهای تابعه هلدینگ خلیج فارس
پیش از آغاز مراسم افتتاحیه هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، تعدادی از فیلمسازان، مستند سازان و خبرنگاران داخلی و خارجی از شرکت های تابعه گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس بازديد كردند.
در این بازدید صمیمانه، ميهمانان، رو در رو درباره آخرین وضعیت صنعت پتروشیمی، موفقیت و دستاوردهای هلدینگ خلیج فارس با دکتر علی عسکری به بحث و تبادل نظر پرداختند.

دكتر عـلی عسـكری مديرعامل شـركت صنـايع پتـروشيمی خليـج فـارس در این بازدید با بیان اینکه هیچ قدرتی نمی تواند مانع از تداوم پیشرفت ایران اسلامی شود، تأکید کرد: آمریکا و صهیونیسم برای توقف پیشرفت ایران دست به هر اقدامی زدند اما امروز ایران اسلامی، پرقدرت و پرشتاب در مسیر پیشرفت و دشمنانش در مسیر افول و زوال قرار گرفته اند.