به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی ؛ در این پیام با اشاره به چتر امنیت جانبازان ‌و ایثارگران از ایثار آنان تمجید شده است.

فرارسیدن هفته دفاع مقدس، یادآور روزهای بسیار تلخ آغاز حمله ناجوانمردانه رژیم بعث عراق با پشتوانه امپریالیسم جهانی به سرزمین مقدس ماست.
روزهایی که ایران اسلامی، سرخوش از غرور پیروزی بر طاغوت،‌ می توانست اهداف بلند خود را به سرعت محقق کند، اما درگیر دفاعی طولانی مدت از خاک خود شد و بسیاری از زیرساخت ها، آبادانی ها و منابع خود را زیر بمباران ها از دست داد.
البته که دلیرمردان و شیرزنان این مرز و بوم، دشمن را با خفت و خواری از کشور بیرون راندند، ایران را دوباره ساختند و آن را به نقطه اوج کنونی رسانده اند، اما هیچ کس نمی تواند رشادت ها،‌ جانفشانی ها و مجاهدت های شهدا، جانبازان و ایثارگران را در آن روزهای خون و قیام فراموش کند.
عمل کسانی که جان خود را کف دست گذاشته و برای دفاع از کشور از همه داشته های خود گذشتند، حقیقتا قابل ارزش گذاری نیست و نمی توان با هیچ بیانی از آن ها قدردانی کرد.
آنها با کار خود، کشور را برای همیشه علیه همه تجاوزات، بیمه کردند. اگر امروز ما در محیطی امن به فعالیت اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی خود مشغولیم،‌ باید به خوبی بدانیم که شهدا، جانبازان و ایثارگران آن دوران، چتر امنیت کنونی را بر سر ما گسترانده اند.
کشور امروز نیز به همان روحیه جهادی و شجاعت نیاز دارد تا بتواند در همه عرصه ها با قدرت رو به جلو حرکت کند. انشاءالله با توسل به روح مطهر شهدای هشت سال دفاع مقدس و بهره گیری از تجربیات آن دوران ارزشمند، ایران اسلامی قله های ظفر را یکی پس از دیگری فتح خواهد کرد.
ما نیز ضمن آرزوی علو درجات برای شهدای عزیز، به سهم خود قدردان ایثارگران و جانبازان هستیم و از هیچ خدمتی به آنها و خانواده های محترمشان فروگذار نخواهیم کرد.