دکتر علی‌عسکری: پرقدرت و امیدوارانه، روبه جلو حرکت می کنیم/ پرهيز از خام فروشی و خلق ثروت، استراتژی و عقيده ماست
دکتر علی‌عسکری: پرقدرت و امیدوارانه، روبه جلو حرکت می کنیم/ پرهيز از خام فروشی و خلق ثروت، استراتژی و عقيده ماست

دکتر علی‌عسکری مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس امروز در برنامه‌های “صبح بخیر ایران” شبکه اول و “صبحانه ایرانی” شبکه دوم سیما به تشریح مهمترین برنامه‌ها، اقدامات، موفقیت‌ها و دستاوردهای این گروه پرداخت

اقتصاد و بیمه – دکتر علی‌عسکری مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس امروز در برنامه‌های “صبح بخیر ایران” شبکه اول و “صبحانه ایرانی” شبکه دوم سیما به تشریح مهمترین برنامه‌ها، اقدامات، موفقیت‌ها و دستاوردهای این گروه پرداخت.

وی با بیان اینکه هلدینگ خلیج‌فارس، سرمایه‌ای متعلق به همه ملت ایران است، گفت : علیرغم شرایط تحریم، اما با حالِ خوب، پرقدرت و امیدوارانه رو به جلو حرکت می‌کنیم.
دکتر علی عسکری با اشاره به اهمیت شعار راهبردی امسال گفت: با استفاده از توان شرکت‌های دانش بنیان داخلی به عنوان یک عقیده، پرهیز از خام فروشی و خلق ثروت استراتژی اول ماست، راهبردی که لبیک و پاسخ به دغدغه‌ها و منویات مقام معظم رهبری، رييس جمهور محترم، معاون محترم اول رييس جمهور و وزير محترم نفت است.
مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس به برگزاری موفق چهارمین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل و دانش بنیان در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالايشی در بهمن ماه امسال اشاره کرد و گفت شعار این رویداد “ایرانی بسازیم، ایران را بسازیم” بود ، شعاری كه نشانه توجه ویژه هلدینگ خلیج‌فارس به ظرفیت‌های درون‌زا و دانش و توان ایرانی است.

وی افزود: در این رویداد، صاحبنظران، کارشناسان و شرکت‌های در طراز بالا و معتبر داخلی حضور داشتند.
دکتر علی‌عسکری همچنین گفت: افزایش تولید بیش از ۲۳ میلیون تن و صادرات به شش میلیارد دلار، از مهمترین اقدامات و عملکرد امسال هلدینگ خلیج فارس بود و علیرغم شرایط حاکم بر دنیا، اين گروه در زمینه صادرات محصول و خدمات، درخشان و موفق ظاهر شده است.
دکتر علی عسكری همچنین با اشاره به اینکه تکمیل طرح‌های نیمه تمام از مهمترین مقاصد استراتژيك و اولويت‌های شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس است، گفت: به منظور صيانت از محيط زيست و افزايش توليد، به زودی “پالایشگاه گاز هويزه خلیج فارس”، “مگا پروژه گچساران” و “فاز یک واحد آمونیاک پتروشیمی هنگام” با حضور مسئولان ارشد کشور به بهره‌برداری می‌رسد.