در بازه‌زمانی ۶ ماهه اخیر صورت گرفت؛ عملکرد مثبت بانک آینده در جذب منابع
در بازه‌زمانی ۶ ماهه اخیر صورت گرفت؛ عملکرد مثبت بانک آینده در جذب منابع

مهدی خلج- بررسی عملکرد بانک آینده طی بازه‌زمانی ۶ ماهه‌ی ۱۵/۰۹/۱۴۰۲ تا ۲۱/۰۳/۱۴۰۳ از رشد چشمگیر این بانک در حوزه تجهیز منابع در مقایسه با مدت‌زمان ۰۱/۰۱/۱۴۰۲ تا ۱۵/۰۹/۱۴۰۲، خبر می‌دهد. به گزارش تجارت گردان به نقل از روابط‌عمومی بانک آینده؛ افزایش تعداد شعب مثبت این بانک در جذب منابع از ۳۰ شعبه به تعداد […]

مهدی خلج- بررسی عملکرد بانک آینده طی بازه‌زمانی ۶ ماهه‌ی ۱۵/۰۹/۱۴۰۲ تا ۲۱/۰۳/۱۴۰۳ از رشد چشمگیر این بانک در حوزه تجهیز منابع در مقایسه با مدت‌زمان ۰۱/۰۱/۱۴۰۲ تا ۱۵/۰۹/۱۴۰۲، خبر می‌دهد.

به گزارش تجارت گردان به نقل از روابط‌عمومی بانک آینده؛ افزایش تعداد شعب مثبت این بانک در جذب منابع از ۳۰ شعبه به تعداد ۲۲۳ شعبه و متعاقباً افزایش منابع این شعب از ۶٫۶ همت به ۲۰٫۷ همت طی بازه‌زمانی پیش‌گفته، تنها بخشی از نتایج عملکرد مثبت بانک آینده نسبت به دوره ۹ ماهه نخست سال ۱۴۰۲ است.
بانک آینده با توسعه محصولات و ارائه خدمات با کیفیت با هدف تأمین نیاز مشتریان و بخش‌های مختلف جامعه، می‌کوشد، ضمن جذب‌منابع کمک شایانی به تزریق هدفمند منابع در راستای تحقق شعار مقام معظم رهبری در سال «جهش تولید و مشارکت مردم»، ایفا نماید.