در آخرین ساعات سال ۱۳۹۹ رکورد تولید و صادرات شمش فولاد چادرملو نیز شکسته شد. مدیرکارخانه فولاد چادرملو ساعاتی پیش اعلام کرد : این مهم در واپسین لحظات سال ۹۹ و قبل از ورود به سال جدید با تلاش و همدلی تمامی همکاران و ارکان شرکت کسب گردید و میزان تولید شمش فولادی از مرز ۱ میلیون و ۲۱ هزارو ۱۹۴ تن گذشت.مهندس نیک نهاد افزود : این رشد تولید بدلیل عملیاتی شدن سیستم هات شارژ به دست آمده است.

مدیرکارخانه فولاد چادرملو ساعاتی پیش اعلام کرد : این مهم در واپسین لحظات سال ۹۹ و قبل از ورود به سال جدید با تلاش و همدلی تمامی همکاران و ارکان شرکت کسب گردید و میزان تولید شمش فولادی از مرز ۱
میلیون و ۲۱ هزارو ۱۹۴ تن گذشت.مهندس نیک نهاد افزود : این رشد تولید بدلیل عملیاتی شدن سیستم هات شارژ به دست آمده است.

دکتر اطمینان مدیر امور بازرگانی چادرملو نیز در گفت و گو با خبرنگار ما اعلام کرد: با بارگیری آخرین کشتی صادراتی شمش فولاد، رکود صادرات این محصول در شرکت معدنی و صنعتی چادر ملو شکسته شد.

وی افزود: امسال بیش از ۶۳۰ هزار تن شمش تولیدی چادرملو در گریدهای جهانی به کشورهای متقاضی صادر شد که ضمن ارز آوری بیش از ۲۷۰ میلیون دلاری موفق شدیم به رشد خیره کننده ۱۷۴ درصد تناژ صادرات و ۲۰۲
درصدی ارزش دلاری نسبت به سال قبل دست یابیم.

این مدیران کسب این موفقیت ها را در نتیجه اعمال روشهای انگیزشی و پیاده سازی اهداف توسعه بخش مدیر عامل و تلاش گسترده تمامی کارگران و کارکنان زیر مجموعه اعلام کردند.