درخشش جودوی ایران در رقابت‌ های جهانی با حمایت بیمه کوثر
درخشش جودوی ایران در رقابت‌ های جهانی با حمایت بیمه کوثر
تیم ملی جودوی ناشنوایان جمهوری اسلامی ایران که با حمایت مالی بیمه کوثر در رقابت‌ های جهانی 2021 فرانسه شرکت کرده بود با کسب سه مدال تیمی و انفرادی به کار خود پایان داد.

تیم ملی جودوی ناشنوایان جمهوری اسلامی ایران که با حمایت مالی بیمه کوثر در رقابت‌ های جهانی ۲۰۲۱ فرانسه شرکت کرده بود با کسب سه مدال تیمی و انفرادی به کار خود پایان داد.

تیم ملی جودوی ناشنوایان با سرمربی‌گری محمد لویی مقدم در این مسابقات که از ۶ تا ۹ آبان در ورسای پاریس برگزار شد حضور یافت و در هر سه بخش انفرادی، کاتا و تیمی به مدال رسید.
ابوالفضل شهابی‌وش با تبریک این موفقیت به همه ایرانیان به ویژه همکاران بیمه کوثر، گفت: برای ما جای افتخار است که ورزشکاران کشورمان با نشان بیمه کوثر روی جودوگی خود به مصاف حریفان رفتند، به مدال رسیدند و بر سکوی قهرمانی جهان مدال گرفتند.
وی ضمن تشکر از همه دست‌اندرکاران فدراسیون کم‌شنوایان و ناشنوایان و مسئولان و مربیان تیم، خاطرنشان کرد: دو مدال برنز و یک نقره سهم تیم جودوی ایران از این میدان بود. در بخش انفرادی کومیته، امیر دفتری در وزن منفی ۷۳ کیلوگرم به جایگاه سوم رسید و صاحب گردن‌آویز برنز شد. همچنین تیم دونفره کاتای جمهوری اسلامی، متشکل از ساعتیان و آسیابی، با فاصله اندکی از کره جنوبی به مقام دوم و مدال نقره دست یافت. در بخش تیمی هم شاهد دیدارهای حساسی بودیم که درنهایت، تیم شش‌نفره کشورمان توانست سکوی سوم جهان را از آن خود کند تا پرچم کشورمان برای سومین بار در این رقابت‌ها به اهتزاز در آید.