خدمت بی‌منت، نشان افتخار فرزندان انقلاب است.
خدمت بی‌منت، نشان افتخار فرزندان انقلاب است.
پیام رئیس کل بیمه مرکزی به مناسبت هفته دولت: (( خدمت بی‌منت، نشان افتخار فرزندان انقلاب است ))

انقلابیون تحول‌خواه، عدالت‌گستر و اخلاق‌محور در تمام سال‌های پس از قیام خون بر شمشیر در کنار مردم ایستادند تا از آرمان‌های امام و شهدا صیانت کنند.

مسئولان دولت مکتبی و ولایتمدار سیزدهم از نخستین روز آغاز به کار خود پیمان نانوشته‌ای را امضا کردند که برای سعادت ملت و تامین رضایت ولی‌نعمتان از آرامش و آسایش خود بگذرند و حتی سرمایه، آبرو و اعتبار خود را نیز در پیشگاه پروردگار یگانه و به نام مردم ایران فدا کنند.

خانواده بزرگ صنعت بیمه در ادوار مختلف انقلاب اسلامی، وفاداری خود را به مردم شریف ایران، ثابت کرده‌اند؛ مدیران و کارشناسانی از نسل رجایی‌ها و از جنس حاج قاسم‌ها که میدان خطر را به میز شوکت و لذت چشاندن طعم خدمت به مردم را به چشیدن لذایذ دنیوی ترجیح می‌دهند.

روزی که دسیسه شوم دشمنان قسم‌خورده میهن، قلب تپنده شهیدان محمدعلی رجایی و محمدجواد باهنر را نشانه رفت دل بیدار و جان آگاهی نبود که این خبر را بشنود و به ماتم ننشیند.

توطئه ترور یاران انقلاب، تکرار بی‌نتیجه حذف فیزیکی دیگر همراهان نظام بود، غافل از اینکه موجی از معنوی پشت این انقلاب ایستاده .

به قول شاعر پیر و فرزانه این سرزمین:

راه رجا بسته نیست گر چه رجایی برفت
ریشه به جا باد اگر ،  برگ و بری می‌رود.

اینک که در آستانه سالروز وداع ایران با دو فرزند غیور و همچنین هفته شکوهمند دولت ایستاده ایم بر خود فرض می‌دانم ضمن ادای احترام به امام شهیدان، شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس، جانبازان و آزادگان غیور و همه دلباختگان انقلاب، اعلام آمادگی نمایم که صنعت بیمه با تمام ایده و عقیده، توان فنی و سرمایه انسانی، تجارب ارزنده و منابع اقتصادی، ایمان الهی و پشتوانه مردمی در مسیر رفاه، امنیت افزایی و اطمینان آفرینی تلاش می کند و به لطف خدا و در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری، رئیس جمهور محترم و سایر بزرگان نظام در مسیر خدمت بی منت ، به حرکت خود ادامه خواهد داد.

توفیق همه خادمان راستین کشور و همکارانم در بیمه مرکزی و ارکان دولت را از خداوند بلندمرتبه خواستارم.

مجید بهزادپور