حفظ بلند مدت مشتریان وظیفه اصلی مجتمع تخصصی آراز
حفظ بلند مدت مشتریان وظیفه اصلی مجتمع تخصصی آراز

مدیرعامل بیمه رازی وظیفه اصلی مجتمع تخصصی آراز را حفظ بلند مدت مشتریان خاص شرکت دانست و گفت: مجتمع‌های تخصصی خدمات به‌روز و متفاوت به مشتریان بزرگ ارائه خواهند کرد

اقتصاد و بیمه – مدیرعامل بیمه رازی وظیفه اصلی مجتمع تخصصی آراز را حفظ بلند مدت مشتریان خاص شرکت دانست و گفت: مجتمع‌های تخصصی خدمات به‌روز و متفاوت به مشتریان بزرگ ارائه خواهند کرد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی، دکتر علی جباری- مدیرعامل بیمه رازی در حاشیه افتتاح مجتمع تخصصی آراز، با تاکید بر نقش تاثیرگذار نیروی انسانی بر عملکرد شرکت و شعب اظهار کرد: مجتمع‌های تخصصی همچون مجتمع تخصصی آراز در راستای ارائه خدمات به‌روز و متفاوت به مشتریان بزرگ که نقش تاثیرگذاری بر اقتصاد و صنعت کشور دارد، راه‌اندازی می‌شوند.

او از ویژگی‌های مجتمع‌ تخصصی آراز به ساختار مجتمع و بهره‌مندی از نیروی انسانی متخصص اشاره کرد و یادآور شد: جذب و نگهداشت مشتریان ویژه از وظایف جدی و اساسی مجتمع تخصصی آراز است که با تلاش همکاران و شبکه فروش بانک صنعت و معدن در پرتفوی بیمه رازی قرار گرفته که بیمه رازی از طریق مجتمع‌های تخصصی به دنبال حفظ بلندمدت مشتریان بزرگ است.

مدیرعامل بیمه رازی افزود: همکاران مستقر در مجتمع‌های تخصصی بیمه رازی که خدمات ویژه به مشتریان خاص ارائه می‌کنند، دارای بالاترین سطح اختیارات خواهند بود و به عنوان روسای ادارات در ساختار اداری بیمه رازی شناخته می‌شوند.

رضایت بیمه‌گذار در مدت زمان کوتاه

همچنین در حاشیه این جلسه موسوی- کارگزار بیمه رازی که رابط بیمه رازی و بانک صنعت و معدن است، خبر از کسب حداکثری رضایت بانک صنعت و معدن از خدمات بیمه رازی داد و گفت: بانک صنعت و معدن در هفته‌های اخیر که خدمات به‌روز و متفاوتی را نسبت به گذشته از بیمه رازی دریافت کرده است، بالاترین میزان رضایت را دارد.

او ادامه داد: بانک صنعت و معدن در سال‌های گذشته از دیگر شرکت‌های صنعت بیمه خدمات دریافت کرده‌اند که در حال حاضر با دریافت خدمات متفاوت از سوی شرکت بیمه رازیرضایت و آرامش خاصی را تجربه کرده‌اند.