حضور فعال بانک کارآفرین در نهمین همایش بانکداری الکترونیک
حضور فعال بانک کارآفرین در نهمین همایش بانکداری الکترونیک

بانک کارآفرین به همراه شرکت‌های زیرمجموعه خود درنهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت شرکت کرد

اقتصاد و بیمه – بانک کارآفرین به همراه شرکت‌های زیرمجموعه خود درنهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت شرکت کرد.

 

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، این همایش و نمایشگاه به همت پژوهشکده پولی و بانکی، روزهای ۱ و ۲ اسفند ۱۴۰۱ در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار می‌شود و محلی برای ارایه نوآوری‌های فناوری اطلاعات در شبکه بانکی کشور است.

بانک کار آفرین در این نمایشگاه به همراه بازوی فناوری اطلاعات خود《هلدینگ نگاه》 و شرکت های《عصر امین》و《ثروت ستارگان》به ارائه و معرفی آخرین دستاوردهای خود در حوزه بانکداری الکترونیک پرداخته است.

در این همایش ۲ روزه نشست‌های تخصصی و پنل‌های علمی با موضوع توسعه بانکداری الکترونیک برگزار می‌شود. همچنین علاوه بر کارشناسان بانکی، مدیران عامل برخی بانک‌های دولتی و خصوصی و برخی اعضای کمیسیون‌های تخصصی مجلس  شورای اسلامی، به اظهار نظر می پردازند. توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه فین تک و پرداخت الکترونیک از دیگر اهداف این همایش است.

گفتنی است، این همایش از سال ۱۳۹۰ آغاز به کار کرده، ولی از سال ۹۷ به دلیل پاندمی شروع کرونا این همایش با سه سال توقف مواجه بود که در حال حاضر از سال ۱۴۰۱ بار دیگر فعالیت می کند.