جشن بزرگ عید غدیر خم ویژه کارکنان فولاد خوزستان برگزار شد
جشن بزرگ عید غدیر خم ویژه کارکنان فولاد خوزستان برگزار شد

مهدی خلج- به گزارش خبرنگار روابط‌ عمومی فولاد خوزستان، جشن بزرگ عید سعید غدیر خم با حضور کارکنان گروه فولاد خوزستان در تالار شهید امتی برگزار شد. این جشن که با استقبال پرشور کارکنان برپا شد، با تلاوت قرآن علی زمانی از قاریان کشوری، اجرای بهزاد خیراللهی مجری صدا و سیمای خوزستان، همخوانی گروه نور، […]

مهدی خلج- به گزارش خبرنگار روابط‌ عمومی فولاد خوزستان، جشن بزرگ عید سعید غدیر خم با حضور کارکنان گروه فولاد خوزستان در تالار شهید امتی برگزار شد. این جشن که با استقبال پرشور کارکنان برپا شد، با تلاوت قرآن علی زمانی از قاریان کشوری، اجرای بهزاد خیراللهی مجری صدا و سیمای خوزستان، همخوانی گروه نور، نمایش طنز […]

جشن بزرگ عید غدیر خم ویژه کارکنان فولاد خوزستان برگزار شد

به گزارش خبرنگار روابط‌ عمومی فولاد خوزستان، جشن بزرگ عید سعید غدیر خم با حضور کارکنان گروه فولاد خوزستان در تالار شهید امتی برگزار شد. این جشن که با استقبال پرشور کارکنان برپا شد، با تلاوت قرآن علی زمانی از قاریان کشوری، اجرای بهزاد خیراللهی مجری صدا و سیمای خوزستان، همخوانی گروه نور، نمایش طنز گروه لبخند، اجرای گروه سرود زهرائیون، سخنرانی حجت‌الاسلام مجتبی احمدیان مشاور خانواده و اجرای ترانه سه زبانه میلاد نقدی و ترانه بختیاری به‌وسیله‌ی شهرام شه‌پیری همراه شد.

حجت الاسلام احمدیان در خصوص فضائل امیرالمومنین (ع) گفت: در این دنیا تنها یک‌ تن است که اولین نفر مسلمان، در هیچ جنگی زره نبست، تنها دارنده‌ی لقب ابوتراب و تنها علامه‌ای است، که هیچ شخصی علمش به او نمی‌رسید؛ و آن شخص حیدر کرار، شیرخدا حضرت امیرالمومنین علی (ع) است.

وی به نقل از حدیثی از امیرالمومنین افزود: شیعه‌ی ما کسی است که محبت می‌ورزد. برای همسران خود، گل بخرید و نام گل زیبا بر آنان بگذارید. گفتنی است، این جشن که چهارم تیرماه ۱۴۰۳ در تالار شهید امتی برگزار شد، با اجرای مسابقه و اهدای ۳۰ جایزه نفیس به قید قرعه به حاضران در مراسم، خاتمه یافت.