جزئیات برنامه‌ریزی صندوق بازنشستگی برای سفر بازنشستگان کشوری
جزئیات برنامه‌ریزی صندوق بازنشستگی برای سفر بازنشستگان کشوری

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری بر ضرورت برنامه‌ریزی مجموعه ایرانگردی و جهانگردی برای سفر بازنشستگان تاکید کرد و گفت: این وظیفه همکاران ایرانگردی است که به نحو احسن برای سفر‌های بازنشستگی برنامه‌ریزی کنند

اقتصاد و بیمه – مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری بر ضرورت برنامه‌ریزی مجموعه ایرانگردی و جهانگردی برای سفر بازنشستگان تاکید کرد و گفت: این وظیفه همکاران ایرانگردی است که به نحو احسن برای سفر‌های بازنشستگی برنامه‌ریزی کنند.

جزئیات برنامه‌ریزی صندوق بازنشستگی برای سفر بازنشستگان کشوریبه گزارش سرویس اجتماعی عصرپرس،نعمت‌الله ترکی در همایش سراسری مدیران گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی به مناسبت «هفته کار و کارگر»، اظهارداشت: حضور نزدیک به یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر بازنشسته کشوری که همواره با عنوان گردشگر از هتل‌های جهانگردی و جهانگردی استفاده می‌کنند، ظرفیت بسیار خوبی برای مجموعه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی است و این وظیفه همکاران ایرانگردی است که به نحو شایسته برای سفرهای بازنشستگی برنامه‌ریزی کنند.

وی با تاکید بر اینکه صنعت گردشگری، سومین صنعت پر درآمد دنیا است، تصریح کرد: سهم ایران از این سودآوری، بین یک تا سه درصد است و این عدد بسیار اندکی است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به شاخصه‌ها و ویژگی‌های گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی اشاره کرد و افزود: مجموعه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی یکی از مهمترین بنگاه‌های اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری است.

وی تصریح کرد: مجموعه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی به صورت هدفمند ایجاد شده است که سایر مجموعه هتل‌های کشور دارای چنین ویژگی نیستند که از جمله می‌توان به نام و عنوان تجاری مجموعه ایرانگردی که از سال ۱۳۴۲ در کشور رسمیت پیدا کرده اشاره کرد که در اقصی نقاط جهان هم شناخته شده است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ادامه داد: از دیگر شاخصه‌های این مجموعه می‌توان به نیروی انسانی کارآمد آن اشاره کرد که تعصب، اعتماد و پیوستگی زیادی با هتل‌های ایرانگردی دارند و کمتر در سایر هتل‌های کشور دیده می‌شوند.

ترکی، زنجیره‌ای بودن هتل‌های ایرانگردی با وجود ۴۷ مجموعه هتلی فعال در سراسر کشور را از دیگر ویژگی‌های مطلوب این مجموعه عنوان کرد که می‌تواند در جذب گردشگر و افزایش سودآوری آن اثربخش باشد.

وی با بیان اینکه «در هیچ کجای جهان، کشوری با ظرفیت بالای گردشگری مانند ایران وجود ندارد»، گفت: بنابراین، مجموعه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، باید این ظرفیت بزرگ جذب گردشگر را مغتنم شمرده و نسبت به ارتقای سطح گردشگری در کشور اهتمام ویژه‌ای داشته باشد.