توانمندی‌هایتان را باور کنید
توانمندی‌هایتان را باور کنید

معاون مدیر عامل در امور استان ها و بازاریابی بانک توسعه تعاون گفت: باور توانمندی‌ها و ظرفیت‌هایتان مسیر دستیابی به موفقیت ها را تسهیل می کند

معاون مدیر عامل در امور استان ها و بازاریابی بانک توسعه تعاون گفت: باور توانمندی‌ها و ظرفیت‌هایتان مسیر دستیابی به موفقیت ها را تسهیل می کند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی؛ سعید معادی در همایش بررسی عملکرد ۲۲ شعبه بانک توسعه تعاون در آذربایجان شرقی افزود: ظرفیت‌های اقتصادی در آذربایجان شرقی قابل قیاس با سایر استان ها نیست.
وی ادامه داد: بسیاری از برندهای فعال استان جزو برندهای مطرح کشور به شمار می روند که می توانیم آنها را در زمره مشتریان بانک بازاریابی کنیم.
معادی با اشاره به ظرفیت های بانک توسعه تعاون و‌مزیت های رقابتی این بانک در نظام بانکی کشور اظهار داشت: در حال حاضر بانک توسعه تعاون در حوزه ارایه خدمات اعتباری در قالب پرداخت تسهیلات اعتباری ، گشایش اعتبارات استادی و صدور اعتبارنامه ها به بخش های مختلف اقتصادی مشغول خدمت رسانی بوده و با استفاده از ظرفیت های موجود در قالب تفاهم نامه های عاملیت و تفاهم نامه‌های داخلی خدمات کمی و‌کیفی را با سرعت دنبال می نماید.
وی اظهار داشت: بی تردید افزایش منابع این بانک در کنار افزایش سرمایه می تواند زمینه ساز ارایه خدمات کیفی به ویژه برای بخش اقتصادی تعاون لحاظ گردد.
وی حفظ تعادل بین منابع و‌ مصارف را جزو وظایف ذاتی شعب خواند و ادامه داد: رویکرد برنامه محوری و استفاده بهینه از منابع و ظرفیت ها می تواند منجر به خلق ارزش برای بانک و‌ مشتریان شود.
این گزارش حاکی است؛ در ابتدای این جلسه ناصر اسدی مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی با ارایه گزارشی از عملکرد کلی استان از افزایش ۱۰ درصدی منابع بانک نسبت به سال گذشته خبر داد.
همچنین صیاد رحمان پور سرپرست امور استان ها و شعب بانک نیز با تاکید بر نقش نیروی انسانی در پیشبرد اهداف سازمانی تصریح کرد: رسالت ما در کنار شما بودن و از همیاری همکاری شما در راستای تحقق برنامه های بانک بهره مند شدن است.
وی ادامه داد: امروز با ارایه گزارش روسای محترم شعب استان آذربایجان شرقی بر ظرفیت های بسیار بالای این استان تاکید شد که امیدواریم در ماه های آتی شاهد بهبود وضعیت استان باشیم.
در ادامه هر یک از روسای شعب استان به بیان گزارشی از عملکرد شعبه خود پرداختند