تقدیر مدیرعامل شرکت پتروشیمی خوزستان از خادمین موکب این شرکت در پایانه ی مرزی شلمچه
تقدیر مدیرعامل شرکت پتروشیمی خوزستان از خادمین موکب این شرکت در پایانه ی مرزی شلمچه

اقتصاد و بیمه- مدیرعامل شرکت پتروشیمی خوزستان با حضور در موکب این شرکت از خادمین قدردانی کرد. به گزارش  اقتصاد و بیمه، رضا صالح احمدی مدیرعامل شرکت با حضور در موکب حضرت ولیعصر این شرکت مستقر در پایانه ی مرزی شلمچه در روز اربعین از نحوه خدمات‌رسانی بازدید کرد و همچنین از خادمین قدردانی کرد. […]

اقتصاد و بیمه- مدیرعامل شرکت پتروشیمی خوزستان با حضور در موکب این شرکت از خادمین قدردانی کرد.

به گزارش  اقتصاد و بیمه، رضا صالح احمدی مدیرعامل شرکت با حضور در موکب حضرت ولیعصر این شرکت مستقر در پایانه ی مرزی شلمچه در روز اربعین از نحوه خدمات‌رسانی بازدید کرد و همچنین از خادمین قدردانی کرد.

صالح احمدی گفت: موکبی که به نام مبارک صاحب امر، حضرت ولیعصر(عج) مزین شد به لطف خداوند متعال و نگاه ویژه ی اباعبدالله (ع) به پتروشیمی خوزستان از ۲۵ مردادماه برای اولین بار در تاریخ این شرکت برای خدمت رسانی به زائرین آن حضرت برپا شد تا ما هم بتوانیم هرچند اندک، سهمی در این حرکت عظیم پیاده روی اربعین داشته باشیم.

وی ادامه داد: خادمین این موکب از کارکنان و جمعی از طلاب و عاشقان ابی‌عبدالله‌حسین (ع) می‌باشد که با تلاش های شبانه روزی از زائرین اباعبدالله الحسین (علیه‌السّلام) پذیرایی بعمل می‌آورند و همچنین با تمهیداتی که شد محل استراحت هم جهت رفاه زوار در نظر گرفته شد.

صالح احمدی شرح داد: شور و شوق پرسنل پتروشیمی خوزستان برای شرکت در خدمت رسانی در این موکب سبب شد تا ما با عزمی راسخ تر به حرکت خود ادامه دهیم و حتی در سال های آتی نیز بتوانیم این موکب را برپا کنیم و حتی میزان خدمات رسانی خود را نیز به میزان قابل توجهی افزایش دهیم زیرا که خدمت کردن برای اباعبدالله(ع) باعث افتخار ماست.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی خوزستان ضمن تشکر از ارگان‌هایی که با این موکب همکاری کردند افزود: این شرکت در نظر دارد سال‌های آینده با برپایی موکب حضرت ولیعصر (عج الله تعالی فرجه الشریف) به زائرین خدمات‌رسانی کند و همچنین تا بازگشت کامل زائرین گرانقدر مستقر خواهد بود و با تمام توان برای تامین رفاه حال زوار عزیز تلاش خواهیم کرد و تا کنون توانسته ایم خدمات ارزنده ای را به زائرین بزرگوار آن حضرت ارائه کنیم.